Jump to content
Sign in to follow this  
klubowicz

Szukasz znajomych lub przyjaciół? Wbijaj do nas ...

Recommended Posts

Guest Godzio   
Guest Godzio

No i ja jak zwykle odpadam. Wczoraj dowiedziałem się o dwudniowych warsztatach kabaretowych, więc sobie nie odpuszczę, bo są raz na rok. Wrr..

Guest Bake   
Guest Bake

było ok, jak się okazało praktycznie same znajome twarze, jaki ten świat mały

maciej    32

Kto nie był niech żałuje. Doborowe towarzystwo.

Dzisiejsze spotkanie skończyło się przed godziną 21.00

Część dzisiejszej ekipy... reszta wcześniej się już wykruszyła ;p

DSCF4885.JPG

DSCF4886.JPG

DSCF4887.JPG

klubowicz    0

dla mnie bomba. Dzięki dla wsyzstkich przybyłych i tych nieobecnych, ale Różyczko żałuj, że cie nie było. Jesteście wielcy naprawdę. Pozdrawiam

Falkhor    63

Jeśli dobrze policzyłem, to łącznie w klubowiczowym wieczorze wzięło udział... 12 osób :) Połączone stoły dały radę :D Nie dość, że była fajna atmosfera, okazja poznać nową krew :) to jeszcze dość owocne dyskusje... Kwiecień zapowiada się imprezowo :D

Również dzięki wielkie wszystkim przybyłym. Dla nieobecnych - oby było więcej motywacji i możliwości na następne spotkanie :)

Falkhor    63

Anusia - Oby, słowo się rzekło :) To dlatego tez robimy takie widełki, w sensie impreza nie trwa godzinę, tylko rozciągamy ją np. od 17 do 22/21, by nawet rotacyjnie każdy mógł się chwilę objawić :) Zatem... do następnego :D

klubowicz    0

Arkos zaproponował plener na następny raz, więc możejakieś ognicho, ale obawiam sie, że może byc jeszcze przez najbliższy czas za zimno, więc poddaję pod przemyślenia kolejny klubik, ale Falki niech wymysla miejsca, a ja pozostanę np przy terminach hahahaha.

Falkhor    63

18. marca, najbliższy piątek - jest spotkanie w klubie Foto. Ten wieczór będzie zajęty ;)

Może na spokojnie rzućmy 26? Za dwa tygodnie?

Z racji pracowania wielu osób jak i czasem zwykłych obowiązków domowych - trudniej jest się wyrwać na tygodniu (pn-pt). Dlatego może ten dwutygodniowy czas byłby i dobry do pogody i do zarezerwowania czasu przez osoby, którym nie udało się pojawić wczoraj? ;)

Jeśli chodzi o miejsce - ponownie Kapitol, czy tym razem może Joanna (jeśli chcielibyśmy bezpiwnie) ewentualnie Kamienica? Jeżeli byłaby większa liczba chętnych - zrobimy rezerwację stolików ;)

Falkhor    63

Temat był oględnie mówiąc - uniwersalny, zapoczątkował go Klubowicz ;) Dlatego może niech on podejmie decyzję, co do nowego wątku, jeśli zechce, może kontynuować swój dalej ;)

klubowicz    0

Panowie, co do kontynuacji wątku, myślę, że każdorazowe zakładanie nowego tematu odnośnie spotkania spowoduje nadmierną ilość tego typu tematów i sami zaczniemy się gubić, więc moja propozycja jest taka, aby na razie kontynuować ten, a z czasem zobaczymy ...

Guest Bake   
Guest Bake

Spotkanie bez piwa... oj Falk aleś wymyślił ;)

;)

Kapitol jest dobry do tego typu spotań, żarcie dobre (zapiekanki pycha) piwo nie bardzo drogie... cóż chcieć więcej ;)

Jozku    4

Oho, i nie żebym nie zapomniał - oficjalnie wypominam anusi, że nie miałem z kim Wrocławia powspominać :-D

roza221    0

eh zaluje i to bardzo że mnie nie bylo... mam nadzieje ze na nastepne spotaknie dotre ;) anusia obie zesmy sie niezle zgadaly jak Ciebie i mnie nie bylo hehe ;)

anusia    0

Jozku nie martw się, bo pewnie jeszcze nie raz będzie okazja by powspominać piękny Wrocław ;)

roza następnym razem jakoś lepiej powinnyśmy się zgadać ;)

Falkhor    63

Anusia, Jozku - To tak przy okazji dodam, że ja chętnie posłucham o Wrocławiu :) W pewien sposób to miasto i jego okolice bardzo mnie interesują :)

Klubowicz - W takim razie... kontynuujemy :)

Roza221 - Przyjdź nawet sama - nie bój się, nie gryziemy, przynajmniej na pierwszym spotkaniu :D;) Tak bardziej na serio, to już za 2 tygodnie następna szansa na wspólne Kapitolowanie.

W kwestii lokalu nie chce uchodzić za jakoś namiętnie faworyzującego ten jeden lokal, ale on się idealnie nadaje na nasze spotkania ;) Tanie piwo, sporo miejsca o tej porze, w której my się chcemy spotykać i tolerująca nas obsługa ;) ;) Zatem domyślam się, że już teraz możemy założyć, że znowu spotkamy się w Kapitolu :)