Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Problemy techniczne

Recommended Posts

maciej    32

W związku z kolejną, mamy nadzieję ostatnią aktualizacją bazy forum musimy jeszcze raz napisać informacje dotyczącą ostatnich problemów w dostępie do naszych usług.

 

Poprzednia informacja :

 

Bardzo wiele osób dzwoniło na redakcyjny numer (ponad 70 telefonów przez 2 dni), pisało e-maile oraz sms-y z pytaniami kiedy wrócimy do żywych :D Za co serdecznie dziękujemy. Wiemy, że mamy dla kogo się poświęcać i jest to dobra idea. Bardzo nas cieszą rosnące statystyki portalu jak i forum oraz innych zrzeszonych w naszej firmie projektów. Jest to ogromna radość dla naszej redakcji. W związku z tą rosnącą tendencją nasz serwer po prostu nie wytrzymał takiej popularności i odmówił posłuszeństwa. Jedynym sensownym rozwiązaniem jakie nam pozostało, było przejście na całkiem nowy serwer. Tym razem już serwer vps (prywatny komputer z dobrym łączem w serwerowni w Niemczech). Przenosiny naszych zasobów, a powiedzmy sobie szczerze sam Lancut.org oraz forum i inne lokalne strony zajmują u nas ponad 40 GB miejsca (pomijając inne strony), na nowy serwer na polskich łączach jest czasochłonne... Powoli dochodzimy już do ostatnich pozostałości i obiecujemy, że do końca tygodnia wszystkie nasze dotychczasowe serwisy i usługi będą w pełni sprawne. Dziękujemy za cierpliwość, dziękujemy za miłe słowa i dziękujemy ze jesteście z nami. Przy okazji nowego serwera na którego i tak z czasem mieliśmy się przenosić (w II połowie tego roku), wkrótce uruchomimy nowe ciekawe funkcje i serwisy. Mamy też nadzieję, że nasze strony ładują się teraz szybciej. :)

 

Aktualizacja 29.03.2011 r. godz. 21.00

 

Jak słusznie zauważyli nasi czytelnicy od dwóch dni na forum występował problem z prawidłowym przeglądaniem tematów.

Nasza ekipa zmuszona była do powrotu do bazy danych z przed dwóch dni.

W związku z tym część postów napisanych w przeciągu 48h udało nam się skopiować do dotychczasowej bazy, ale niestety część postów nie została przeniesiona na dotychczasowa bazę.

 

[align=center]Jeżeli nie widzisz swojego tematu, posta z przed 48h napisz go jeszcze raz :D[/align]

 

Przepraszamy za zaistniała sytuację. Mamy nadzieję, że więcej problemów technicznych nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×