Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Impreza urodzinowa NFM

Recommended Posts

maciej    32

Już w tym miesiącu impreza urodzinowa Lancut.org. Wybije nam okrągła rocznica 5 lat bycia i tworzenia dla Was. Mnóstwo nagród, mnóstwo konkursów, mnóstwo emocji. Zapraszamy już dziś do dołączenia do grona czytelników i forumowiczów Lancut.org . Więcej szczegółów wkrótce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Zachęcamy do śledzenia informacji z przygotowań... warto będzie poświęcić na to czas. Postaramy się, aby nagrody były różnorodne, interesujące a także aby ich zdobycie dało satysfakcję. Co wiąże się oczywiście z jakimiś ciekawymi questami... no, dobra, zadaniami albo zagadkami albo zgadywankami 8)

Zachęcamy tak STARYCH wyjadaczy, bywalców i świeżynki - dla każdego, kto włączy się do zabawy, będą i atrakcje i emocje i nagrody :P

 

Ponadto dziękujemy za te 5 lat przede wszystkim WAM, Użytkownikom. To dla Was te nasze wysiłki, starania, nadmierne moderowanie 8) Współpraca z Wami, mejle i PW słane do Redakcji, krytyka i wola współtworzenia tego cyber-zakątka łańcuckiego. Oczywiście miło nam gościć też wszystkich sąsiadów i odwiedzających z prawie każdego miejsca świata.

 

Wracając do tematu - działajmy dalej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×