Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Początek wielkiej akcji promocyjnej LANCUT.ORG

Recommended Posts

maciej    32

Ciekawe czy dziś któryś z naszych czytelników zauważył na jednej z ulic Łańcuta banner naszego portalu ;)

Każdy spacerujący dziś mieszkaniec poczuł już z pewnością pierwsze ciepłe powiewy wiosenne.

Także i nasza redakcja budzi się z zimowego snu :) i rusza w teren.

Jak wiecie staramy się być na każdym ciekawym, wartościowym spotkaniu, imprezie w naszym regionie.

Oficjalnym patronatem medialnym objęliśmy wszystkie imprezy organizowane przez Centrum Kultury Gminy Łańcut w roku 2011.

Od dziś ruszamy także z akcją promocyjną w naszym mieście.

Były już plakaty, więc czas na coś większego.

Z pomocą Jakuba, udało nam się w dniu dzisiejszym w centrum miasta postawić przyczepkę na której był zawieszony nasz nowy banner. DZIĘKUJEMY !

[align=center]naszbanner1.jpg[/align]

Wymiary 2m x 1m

Jest to początek wielkiej akcji promocyjnej jaką przygotowaliśmy na wiosnę 2011.

Wkrótce nowe bannery w nowych miejscach :D

Jeżeli któryś z naszych czytelników chciał by podzielić się kawałkiem swojego ogrodzenia, ściany, okna w rozmiarach 2x1 lub 1x0,5 to będziemy bardzo wdzięczni za pomoc :D Zapraszamy do kontaktu.

PawelD.    0

z całą pewnością akcje da się zauważyc;) swoją drogą, ciekaw jestem ile czasu pochłonęło zajecie tak obleganego miejsca, zwłaszcza w niedzielne południa;)

maciej    32

okura zobaczymy co wymodzisz ;)

Przyczepka była już zaparkowana o godz. 22.00 dnia wczorajszego :)

maciej    32

Czyli otrzymuję zezwolenie na przeróbkę?

wyslij na adres redakcyjny przerobke :) ocenimy ;)

Falkhor    63

To powyżej to nie są przeróbki :) Ja widziałem tą łódź :D :D Nie na Mikośce, ale na zakolu Wisłoka ;) Te tłumy z plakatami to przecież ciągle gdzieś na mieście. No ja nie wiem, jak się można dziwić, że ktoś tego nie widział :D

Kiwi    0

Gratuluję pomysłu z promocją forum. Chociaż jeszcze nie miałam przyjemności podziwiać nowego banneru. Powodzenia życzę :)

Okura - dobra robota :D

maciej    32

Dziś kolejny dzień promocji LANCUT.ORG

Od 15.00 do 16.00 w centrum miasta rozdawane były nasze redakcyjne wizytówki.

Ilość : 110 sztuk

Małe, podręczne, bez zbędnego spamu, wprost do portfela wizytówki rozeszły się w expresowym tempie. Dziękujemy za miłe komentarze napotkanych na ulicach naszego miasta czytelników :D Miło nam, że duża część mieszkańców rozpoznaje już markę LANCUT.ORG

[align=center]Wizytka_PortalowaA.jpg[/align]

[align=center]Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy największym niezależnym portalem oraz jedynym forum miasta i powiatu łańcuckiego. Za co serdecznie dziękujemy :)[/align]

Wkrótce kolejne akcje reklamowe :) Wiosna jest z nami :)

Guest bartoszko   
Guest bartoszko

[align=justify]Mam trzy pytania:

1. Dlaczego portal nazywa się "Lancut.org", a nie "Łańcut.org"?

2. Co oznacza skrót "org"?

3. Czy ten skrót wymawia się [org] czy [o-er-gie].

PS

Byłem ostatnio w jednym z łańcuckich sklepów AGD, gdzie natknąłem się na dwóch przedstawicieli portalu, którzy chcieli coś załatwić, ale nie wiem, co:)[/align]

Falkhor    63

Bartoszko

Dlaczego portal nazywa się "Lancut.org", a nie "Łańcut.org

Dlatego, że taki jest jego internetowy adres. Pełna nazwa to Niezależne Forum Miasta - dawno temu było nieoficjalne, ale stało się oficjalne dla mieszkańców :) Inna sprawa też jest z portalem - Niezależnym Kurierem Regionalnym... Podobnie jak inne portale informacyjno-społeczne tego typu postanowiliśmy markować się po prostu adresem internetowym, domeną, z której wszystko się wywodzi i do której prowadzą wszystkie drogi z naszych serwisów.

2. Co oznacza skrót "org"?

Jak wszystkie domeny wywodzące się od angielskiego, tak i tu skrót jest od organization - organizacji. Tak się złożyło, że domena wyprzedziła te kilka lat temu nasze plany, ale teraz świetnie wieńczy całość prac.

3. Czy ten skrót wymawia się [org] czy [o-er-gie]

Sami spotykamy się z tym, że Użytkownicy używają równie popularnie jednego i drugiego sposobu wymawiania. Jako skrót (a nie skrótowiec) powinno się go wymawiać [org]. Nie jesteśmy jednak formalistami, więc jak komu wygodnie :D

Byłem ostatnio w jednym z łańcuckich sklepów AGD, gdzie natknąłem się na dwóch przedstawicieli portalu, którzy chcieli coś załatwić, ale nie wiem, co

Nagrody na konkurs? Program partnerski? Reklama? Zakup redakcyjnego odkurzacza do spamu? :) Któż to wie :)

Guest bartoszko   
Guest bartoszko

Dzięki wielkie za rzetelna informację!:)

Odkurzacza nie kupowali, ja natomiast chciałem kupić:D

Kniejas    17

Dobry pomysł. Ale mam nadzieję że to faktycznie było tak dla zainteresowanych a nie wpychanie setek ulotek które potem tylko lądują w koszu.

PS. Całkiem ładny ten kartonik.

Falkhor    63

Nie chcemy produkować tony papieru i rozrzucać go w miasto, tak bym to określił. Reklamę kierujemy bezpośrednio do zainteresowanych, bez oznak SPAMowania chodników. Niektórzy krytykują nas za takie podejście, że jest sprzeczne z pewnymi prawami rynku. Inni znowu chwalą, że jest to podejście skazane na dłuższy czas działania, ale owocujące lepszym przejęciem odbiorcy (trwalszym). Stąd też trzymamy się wytyczonego planu i póki co - jest ok :D

KatMajster    0

Kniejas, popieram opinie co do kartoników. Widzialem dzisiaj duży baner na wrobudzie, partnerstwo? :rolleyes: Z kilometra chyba widac ten napis lancut.org Good idea.

maciej    32

Kniejas, popieram opinie co do kartoników. Widzialem dzisiaj duży baner na wrobudzie, partnerstwo? :rolleyes: Z kilometra chyba widac ten napis lancut.org Good idea.

??

Czy ja o czymś nie wiem ?

Eisenhower    2

Bartoszko

Dlaczego portal nazywa się "Lancut.org", a nie "Łańcut.org

Dlatego, że taki jest jego internetowy adres.

W dobie rozwoju technologii webowych nic nie stoi na przeszkodzie, aby było Łańcut.org (jedyna przeszkodą jest to, czy adres nie jest już zarejestrowany). Rejestacja domen z polskimi znakami możliwa jest już od ponad roku, np. www.żółw.pl Można rozważyć, czy alias łańcut.org byłby pożytecznym narzędziem dla promocji.

maciej    32

Masz trochę racji, ale jednak nie do końca sprawdzone informacje. Domeny z polskimi znakami nie mogą kończyć się np. na .org

okura    4

Łańcut.org - już widze jak zagraniczny turysta szuka na klawiaturze "Ł" i "ń".

Dzięki brakowi polskich ogonków strona jest adresowana do większego grona odbiorców.

Adresy z ogonkami to nieporozumienie technologiczne tak jak nazywanie plików na kompie z wykorzystaniem czcionek z ogonkami - u jednego wszystko ładnie Łańcut.txt , a u drugiego ten sam plik #a&cut.txt.

Na starszych kompach jeszcze gorzej - kiedyś próbowałem rozpakować na win98 plik który miał w nazwie hiszpańskie literki: ERROR.

maciej    32

Kolejnym krokiem o którym z wyprzedzeniem jednodniowym wspomniał wczoraj KatMajster. jest zawieszenie kolejnego naszego banneru.

Dziś na płocie firmy Wrobud zawisł nasz kolejny banner w rozmiarach 2x1 . Dziękujemy za współprace.

Sign in to follow this