Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Pomysł na biznes ?

Recommended Posts

okura    4

Ha! To ja zrobię wersję 4 smakową! Keczup, musztarda, majonez, sos czosnkowy :D

Tylko z nakrętką trochę kombinowania byłoby, ale ile konfiguracji smakowych byśmy uzyskali.

Pomysł dobry, ale niewykonywalny w wolsce - kraj gdzie nawet coca-coli waniliowej nie ma w sklepach. Ja na miejscu faceta patentowałbym i jechał z tym pomysłem na zachód.

Ja mam pomysł na pewien serwis intenetowy, ale informatyka brak :)

maciej    32

okura , właśnie nakrętka jest opatentowana i domyślam się dodatkowo, że wersje 3, 4 wyjściowe też są dodatkowo opatentowane. Więc musiał byś wymyślić całkiem w inny sposób dozowanie tych sosów.

maciej    32

A co myślicie np o czymś takim ?

Chwyci to ? Oglądając trzeci odcinek, inwestorzy weszli w to. W sumie koszty nie są wielkie dzieląc na dwie osoby.

SunShine    0

Widziałam nakładkę, np na mojego samsunga monte to nie zadziała :rolleyes: wiec jak dla mnie do niczego, chyba że po głowie się podrapać.

Basia99    0

Jeżeli ktoś chce porządnie zainwestować pieniądze to polecam przemyśleć- klinikę medycyny estetycznej. Kobiety na całym świecie korzystają z takich usług, u nas w kraju również robi się to coraz bardziej popularne. Jak ktoś zakłada coś takiego to polecam: http://medikapoland.com/plasma-jet-medika/

smerfetka    0

Kazdy biznes na ktorym mozna cos zarobic jest dobry. Najtrudniej moim zdaniem znalezc dobra nisze .. teraz w prawie kazdej galezi napowstawalo tych firm jak grzybow po deszczu. Trzeba po prostu umiec sie jakos wyroznic na tle konkurencji. Wezmy na to firmy zajmujace sie przeprowadzkami .. wiekszosc oferuje jedynie swoje uslugi na terenie naszego kraju, a co jesli ktos chce przeprowadzic sie do innego panstwa? Oczywiscie mozna znalezc firmy oferujace tego typu uslugi np. Fortis ma cos takiego w swojej ofercie   https://www.fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-norwegia-polska/  jednak to jeden z niewielu graczy. Niestety trzeba wydac pieniadze na jakies badania pt. czego szukaja klienci, a nastepnie sprostac im jak najbardziej mozemy .. to chyba caly sekret prowadzenia biznesu.

arbooz    0

Ja w spadku po moim ojcu odziedziczylem hurtownie artykulow papierniczych ktora mam w planach przerobic na magazyn. Nieruchomosc znajduje sie w jednym z wiekszych miast lekko na obrzezach co czyni ja swietna lokalizacja na ten projekt. Zastanawiam sie takze nad zorganizowaniem jakichs dodatkowych funduszy, slyszalem niedanow o dotacja dla osob ponizej 30 roku zycia na otwarcie swojego pierwszego biznesu. Troche bedzie problem najpierw z wyprzedaniem tego calego asortynamentu .. gdzie to najlepiej wystawic, na jakis portal aukcyjny? Na miejscu tez bedzie potrzebny maly remont oraz wyposazenie calego budynku. Szukalem jakichs specjalistycznych sklepow zajmujacych sie kompleksowym wyposazaniem magazynow i znalazlem Rajapack - https://www.rajapack.pl/wyposazenie-magazynu_C19.html Jak widac maja wszystko praktycznie od A do Z. Wspolpracowaliscie z nimi? Interesuja mnie opinie z pierwszej reki.