Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Pożar a ćwiczenia i sugestie rozwoju forum

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

wchodzę na portal lancut.org który darzę zaufaniem, czytam paliło sie tu i tu, ok później dowiaduje sie ze to ćwiczenia.

Wniosek prosty. Nie ufać lancut.org.

czy lancut.org ma być jak umowa krredytowa ? :D

Falkhor    63

Bake - Jeśli nie masz zamiaru czytać tego, co napisaliśmy tylko wycinać sobie fragmenty - to nie łudź się, że inne media dadzą Ci informację, która będzie wiarygodna w nagłówku. Brak źródeł, osób, materiału foto, komplementarność przekazu - czytaj, przeczytaj, będzie ok :D

okura    4

Chcecie wiedzieć jak nagonić nowych userów na forum?

Proste, wystarczy znaleźć jakiś wrażliwy punkt w życiu miasta i umieścić na plakatach...

Coś kontrowersyjnego, coś co zmusi osoby do wypowiedzenia się w temacie.

"co sądzisz o xxxxxxx (osoba, sytuacja, spór, cokolwiek co budzi emocje) w Łańcucie? Weź udział w dyskusji, wyraź swoją opinię. Wejdź na www.lancut.org"

albo "Już wkrótce pomnik L.K. w Łańcucie? Za czy przeciw. Zaprezentuj swoje zdanie."

Możecie też zastosować chwyty pokroju Faktu, np. "nie śpię bo przewalam węgiel kamienny", albo "węgiel kamienny ukradł mu wino".

Falkhor    63

Zmuszać, naganiać, chwyty jak w Fakcie... :apple::apple::apple::apple:

Może zrobić oldschool i wyłączyć opcję edycji postów przez Userów i zarezerwować czerwoną kredkę dla Administracji? Też by było ciekawie :D

Dziękujemy za sugestie :)

Kniejas    17

Niektóre duże portale nawet dla zarejestrowanych userów nie dają możliwości edycji postów bo się robią niezłe jaja. Mozna by próbnie taka opcję dać? Okura kilka razy edytuje posty i człowiek traci rachubę co tam było wcześniej i łatwo można manipulowac wątkiem.

Guest Bake   
Guest Bake

edycja jest dobra, często robię literówkę ortografa i edycja daje mi możliwość poprawienia wyrazu żeby nei raził innych.

Jeżyk    43

Niektóre duże portale nawet dla zarejestrowanych userów nie dają możliwości edycji postów bo się robią niezłe jaja. Mozna by próbnie taka opcję dać? Okura kilka razy edytuje posty i człowiek traci rachubę co tam było wcześniej i łatwo można manipulowac wątkiem.

Pozornie tak można sądzić Kniejas, ale ja myślę że właśnie dla tego NFM Łańcut jest lepsze od portali o których wspominasz. Tutaj jest naturalnie, jak w życiu. Każdemu z nas zdarza się że niekiedy zmienia swoje zdanie na taki czy inny temat. I pewnie nasi admini tym właśnie się kierują a dzięki temu Forum jest naturalne. Ja uważam że jest to zaletą tego F O R U M

Ja czasem w swoich wierszach wnoszę po pewnym czasie jakieś ulepszenia, korekty gdyż z perspektywy czasu przychodzi lepsza myśl.:rolleyes:

KatMajster    0

Jeżyk chodzi tylko o to ze niektore osoby chyba używają edycji do innych celów niż myślisz. Jak się ktoś pomyli - to nowy post ze sprostowaniem. Mnie to w sumie lata bo nie pamiętam nawet czy kiedyś edytowałem jakiś posta :rolleyes:

okura    4

Byki to nie problem. Ale co jak człowiek po wtórnym przemysleniu na nowo chce przekazać myśl w lepszej formie?

Jak dotąd na jednym forum na którym się udzielam jest wyłaczona opcja edycji - wszystko ze względów bezpieczeństwa (przed hackerami czy cos).

I człowiek jest zmuszony pisać erraty.

Jeżyk    43

Byki to nie problem. Ale co jak człowiek po wtórnym przemysleniu na nowo chce przekazać myśl w lepszej formie?

Bardzo słusznie mówisz Okura:) Mnie też to się zdarza. Dać przykład ???

Proszę bardzo: Na jednym z Forów napisałem że słusznym było ze Lecha Kaczyńskiego pochowano na Wawelu. Dziś myślę inaczej:( NIESŁUSZNIE . Ale zapis niestety został :rolleyes:

Eisenhower    2

Ja z innej beczki. Czy takie wydarzenia jak te ćwiczenia są aż tak ważne, żeby się tym zajmować i tworzyć im wciąż osobne tematy? Ja tu widzę coś innego. Zalew bezużytecznych informacji na forum. 3/4 takowych są tak marginalne, że mało kogo to obchodzi i spokojnie globalna sieć pociągnęłaby bez nich. :rolleyes:

Okura w paru słowach opisał JAK MOŻNA. Idźcie tą drogą.

Falkhor    63

Eisenhower - Widocznie taka jest marginalność naszego regionu, skoro możliwie szerokim spectrum informacji z przeróżnych dziedzin i zarazem imprez różnej wielkości - ogólna poczytność naszych stron jest duża. Jeżeli mamy takie możliwości, to piszemy o tym, co się dzieje, ocenę wydarzenia/imprezy/tematu zostawiając Użytkownikom. Jeżeli jakiś temat chwyta - rozwijamy go, kontynuujemy.

Co do opcji edycji - errata czy zmiana poglądów - to naturalna kolej rzeczy, jeśli ktoś zmienia zdanie. Jeżeli ktoś w TV mówi, że będzie dobrze, a potem jest źle, to przecież nie wymazuje się jego poprzedniej opinii jako takiej, której nie było? 8)