Jump to content
Sign in to follow this  
wmula

Serwis rowerowy

Recommended Posts

okura    4

Kiedyś na ul. Danielewicza, w bramie naprzeciw elektrycznego, sprzedawali rowery, pewnie i też by coś zserwisowali.

Kilka lat temu jeden koleś zajmował się porządnie serwisowaniem rowerów w Wysokiej koło Soniny.

Joy_ride    4

Kilka lat temu jeden koleś zajmował się porządnie serwisowaniem rowerów w Wysokiej koło Soniny.

Pan Andrzej Grad i to już jest w sumie Sonina, kilka lat temu prowadził serwis, naprawiał i składał rowery jakość usług I KLASA 8)

Numerki/namiary w google maps 50.053031,22.263004

wmula    2
Jeden z bardziej znanych jak nie jedynych większych serwisów w Łańcucie to tutaj - zielona strzałka.

Falkhor, dzięki wielkie, przechodzę/przejeżdżam tamtędy często, nawet coś kupowałem, ale jakoś mi umknął serwis. Skorzystałem dzisiaj z usług serwisu, polecam. :D

Falkhor    63

Punkt serwisowy, o którym pisałem wcześniej - już nie istnieje. Ogólnie cały sklep przestał tam istnieć.

Na chwilę obecną naprawę rowerów można PONOĆ zlecić w sklepie blisko poczty (centrum miasta) - na wystawie widać rowery i kocioł grzewczy ;)

Drugi punkt ale już nie w mieście - blisko zagrody garncarskiej.

wypozyczalnia-001.jpg

Kolejny - w Żołyni

pre_1373021175__42324324.jpg

Źródło - Google Maps

Neołafita    42

Na chwilę obecną naprawę rowerów można PONOĆ zlecić w sklepie blisko poczty (centrum miasta) - na wystawie widać rowery i kocioł grzewczy ;)

Jeśli serwis jest na tym samym poziomie co sklep, to żadnej poważniejszej naprawy bym im nie powierzył.

Może warto poszukać serwisu "garażowego" ?

Falkhor    63

Serwis 'garażowy' działał kiedyś przy jednym z domów przy ul. Kościuszki (odcinek od ASI do 'dołka'). Teraz nie wiem, czy hula. Może ktoś inny wie.

Guest Łukasz   
Guest Łukasz

Witam, podbijam temat :) .

Orientuje się ktoś w jakich innych miejscach (nie tylko w Łańcucie) można zlecić naprawę swojego jednoślada? Chodzi mi o to by zrobiono to dobrze i by serwisant się na tym znał... .

olik    1

sklep rowerowy wraz z serwisem jest przy Farze, sama tam dawałam rower do naprawy. Z tym, że niestety cenowo to sobie stanowczo za dużo liczą - miała być wymiana hamulców tylnych, wycentrowanie koła, założenie licznika no i co by tam jeszcze wyszło, tak aby rower na wyjazd był sprawny, koszt miał wynieść -  45 zł, a wyszło 83 zł i Pan nie był w stanie dokładnie wymienić za co dodatkowego doliczono prawie 40 zł., (na pytanie odpowiedział - dłużej zeszło centrowanie, i coś z linką do hamulców, która miła obudowę od przerzutek??, ale to, że koło należało dopompować to już nie dojrzał). Także nie wiem, bo się nie znam, zapłaciłam, sama napompowałam i już:)

Szczus    63

centrowanie 15 do 20 zł wymiana hamulców na nowe 10 zl plus cena nowych to od 25 do 100zł założenie licznika 5- 10 zł 

olik    1

centrowanie 15 do 20 zł wymiana hamulców na nowe 10 zl plus cena nowych to od 25 do 100zł założenie licznika 5- 10 zł 

ale ja rozumiem tylko za to, czyli wymianę hamulców, centrowanie koła i założenie licznika - podana była kwota 45, przy płaceniu nagle urosło do 80 za co konkretnie nie wiem, bo wytłumaczenie, że dłużej zeszło z centrowaniem, i linka do hamulca była w osłonce przerzutek, i jeszcze założenie licznika (które było we wcześniej ustalonej cenie) niestety do mnie dociera, mam nauczkę aby żądać dokładnego rachunku, aby wiedzieć za co dokładnie zapłaciłam, bo tak niestety kompletnemu laikowi wciśnie się wszystko

Szczus    63

przyznam że trochę cię nakręcili, po prostu zdarli kasę bo mi by wystarczyło zobaczyć twój rower to bym powiedział cenę w przedziale. Widać zobaczyli że się nie znasz to dołożyli ,jednak nie pomyśleli że zadowolony klient przyprowadzi następnych. Ja zauważyłem że TAKIE NACIĄGANIE JEST POWSZECHNE nie raz mi mówią przedział 100-150 zł a później place 250 . 

Edited by Szczus

Falkhor    63

Zmienna cena centrowania koła? Wymiana 'olinowania' i regulacja przerzutek/hamulców? W starym serwisie - już nieistniejącym niestety - wszystko było rozpisane na cenniku i jak się oddawało rower to można było z góry zapłacić, bo kwota byłą USTALONA. Rower to raczej nie jest urządzenie 'się weźmie na kanał to się zobaczy'.

Neołafita    42

Witam, podbijam temat :) .

Orientuje się ktoś w jakich innych miejscach (nie tylko w Łańcucie) można zlecić naprawę swojego jednoślada? Chodzi mi o to by zrobiono to dobrze i by serwisant się na tym znał... .

Znaczy się Rzeszów?

sklep rowerowy wraz z serwisem jest przy Farze, sama tam dawałam rower do naprawy. Z tym, że niestety cenowo to sobie stanowczo za dużo liczą - miała być wymiana hamulców tylnych, wycentrowanie koła, założenie licznika no i co by tam jeszcze wyszło, tak aby rower na wyjazd był sprawny, koszt miał wynieść -  45 zł, a wyszło 83 zł i Pan nie był w stanie dokładnie wymienić za co dodatkowego doliczono prawie 40 zł., (na pytanie odpowiedział - dłużej zeszło centrowanie, i coś z linką do hamulców, która miła obudowę od przerzutek??, ale to, że koło należało dopompować to już nie dojrzał). Także nie wiem, bo się nie znam, zapłaciłam, sama napompowałam i już :)

No a mi się wydawało, że to za przyśpieszenie roboty płaci się ekstra :huh:

Obudowę czy może pancerz? Tylko, że linki (zatem i pancerze) do przerzutek mają mniejszą średnice. zatem jeśli to prawda to osoba która go założyła była naprawdę zdolna ;)

Może lepiej, że nie dojrzał, bo jeszcze policzyłby za dodatkowe machnięcie pompką ekstra i wyszłoby okrągła stówka :wacko:

Masz chociaż paragon?

W sumie po kolejnym kontakcie potwierdzam, że trzeba tam uważać by nie polecieli z człowiekiem w kulki. Być może zależy to od osoby po kręci się tam kilku fachur/sprzedawców.

Guest Rowerek   
Guest Rowerek

Witam serdecznie podbijam pytanie, mam 2 rowery do przeglądu i drobnych ustawień, ale idzę że na rzeszów trzeba pomykać ???? Nikt w Łańcucie nie serwisuje gozwie rowerów ? :(

Guest Slavko XC   
Guest Slavko XC

Nie będę zakładał nowego tematu, więc podbijam :D

Szukam kogoś w pobliżu Łct kto weźmie mi dwa kółka na centrownicę bo obluzowały się szprychy?

Guest Michał   
Guest Michał

Witam Również szuka kogos dobrego do mojego rowerka 

ale widzę że w Łańcucie nic nie ma 

a co polecacie w Rzeszowie?? na temat serwisu jednośladów??

Guest Hania   
Guest Hania

Nie będę zakładał nowego tematu, więc podbijam :D

Szukam kogoś w pobliżu Łct kto weźmie mi dwa kółka na centrownicę bo obluzowały się szprychy?

podbijam ;)

poszukuję w Łańcucie kogoś kto serwisuje rowery. Znacie kogoś?