Jump to content
Sign in to follow this  
SunShine

O co chodzi z OFE

Recommended Posts

SunShine    0

Nie wiedziałam gdzie to wrzucić :) ale że to jest w pewnym sensie parodia filmu z ministerstwa finansów - link wrzucam do humoru.

Mimo że jest w tym sporo prawdy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
okura    4

OFE powinno być zlikwidowane. Wolałbym sam sobie zarządzać tym pieniądzem niż dawać spekulantom co żyją sobie za nasze i śmieją się nam w twarz.

 

Zusu nie zostanie zlikwidowany, prędzej zbankrutuje. Tak jest, że nie każda babcia ma wnusia Janka który będzie ją bezpośrednio utrzymywał, a babcia też kiedyś płaciła składki myśląc, że na starość dostanie coś od państwa. Jak sami się nie zatroszczymy o nasza przyszłość to nikt nie pomoże, żaden Zus, a politycy którzy popierali istnienie tego molocha będą już wtedy dawno przez robaki zjedzeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aserty    1

Powinno byc tak ze to co wplaciles to mozesz po przejsciu na emeryture masz mozliwosc wyplacic wszystko albo miec wyplacane w transzach... Poki co nasze pieniazki znikaja i tyle;/ A pozatym gdyby kazdy to co odklada na zus i ofe odkladal sobie na zwykla najzwyklejsza lokate to na starosc zylby dostanie i nie brakowaloby mu niczego a malo tego moglby zyc tylko z pensji z samych odsetek... to daje do myslenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×