Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Pokaż swego zwierza - Bake

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

WItam

Może pochwalimy się swoimi ulubieńcami ?

1. Kot Feliks - niesamowity kot, jeszcze takiego nie widziałem, straszny pieszczoch dodatkowo chuligan jakich mało. Do ulubionych jego zajęć należy - prowokowanie psa i ucieczki przed nim, wygrzebywanie ziemi z kwiatków, głośne miauczenie gdy coś fajnego leci w TV bądź śpię, chodzenie po dachu i wskakiwanie przez okna dachowe.

img0655aj.th.jpg

img0549uh.th.jpg

2. Suczka Roxi, mamy ją niedługo a już dała nam się we znaki ;)

Wszystko gryzie i generalnie tyle jak narazie potrafi prócz w miarę poprawnego chodzenia na smyczy :) ale jest słodka :D

Również niesamowity pieszczoch i mam nadzieję że wyrośnie z niej zdrowy wesoły i nie agresywny pies :) Będziemy nad tym pracować.

clipboard02dr.th.jpg

clipboard01qt.th.jpg

img0628ab.th.jpg

Może pokażecie swoje zwierzaki ?

SunShine    0

To ja pokażę swojego kocurra :D

261946_219765824726624_100000796239662_548966_8350204_n.jpg

264816_219765641393309_100000796239662_548963_7495068_n.jpg

284021_219765761393297_100000796239662_548965_5307311_n.jpg

Jest to najgorszy kot jakiego miałam okazję mieć :D jestem cała pokaleczona (pogryziona, podrapana), kot leje gdzie chce i ma swoje humory. Jest strasznie problematyczny ale i tak go lubię :)

A marzy mi się jeszcze rasowy maine coon i owczarek niemiecki, husky albo border collie.

Jeżyk    43

Ładny:) I jak tu takiego nie lubić. :). Ja mam dwa, szary i czarny. Szary jest bardzo spokojny i teraz śpi na kanapie snem sprawiedliwego, natomiast czarny jest trochę szalony i teraz pewnie przyczaił się gdzieś na myszkę. Jest jeszcze dostojny pies BREGO. rasy Alaskan-Malamut. Ten to prawdziwy arystokrata. Nie zhańbi się żeby zaszczekać na kogoś obcego. Kazdego złodzieja wpuścił by do mieszkania bez żadnych oporów. Straszny długodystansowiec z niego. Ogród przebiegnie w kilku susach w ułamku sekundy. Ale jeśli by udało mu się wydostać za ogrodzenie, to pewnie by sobie poszedł gdzieś do lasu za zającami.

W chwili czasu wkleję zdjęcia

Falkhor    63

Ja psa też bym nie zjadł. W sumie to nawet, jak ktoś ma psa, to nie sugeruję mu rozmów o tym, że gdzieś się je szamie ;)

Falkhor    63

W 'naszej' kulturze?

To ja powiem tak - w mojej kulturze króliki to rarytas równy pieczonym bażantom.

Przy czym ani jedno ani drugie nie budzi takiego zachwytu, jak wielki schabowy w rumianej panierce ;)

Wróćmy zatem do tematu - jeśli ktoś jeszcze potrzebuje mocnych wrażeń kulinarnych, to zapraszam do działu kuchennego ;)

pre_1372714333__5354452452.jpg