Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

2 Pytania, 2 problemy

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam

2 rzeczy które od kilku lat mnie bardzo ciekawią.

1. Kto wziął pieniądze, jaki magister czy inżynier zaprojektował coś takiego:

imag0305j.th.jpg

Dla tych którzy nie zauważyli, budka TP w znaczący sposób ogranicza widoczność, trzeba nagimnastykować się żeby zobaczyć czy coś nie jedzie. To w znaczący sposób wpływa na bezpieczeństwo użytkowników drogi.

Czy gmina coś robi w tym kierunku żeby tą budkę przestawić i KTO TO ZAAKCEPTOWAŁ ???

2. Po co, dlaczego budowane są parkingi przy kościele ? miejsce na nich jest a ludzie parkują tak czy siak w ten sposób:

imag0307w.th.jpg

imag0306p.th.jpg

Po co wydawać kase na parkingi? Jest ich w sumie yyyy 3 w okolicy kościoła.

Przypomnę że łamanie przepisów drogowych to grzech, no ale pewno lekki a msza św. odpuszcza więc się bilansuje. Chyba w ten sposób ludzie myślą, sam nei wiem.

Wiem tyle że:

1. Przejechać jest bardzo źle, jest to na zakręcie na wąskiej drodze.

2. Trzeba wyjść na ulicę idąc chodnikiem żeby takich barunów parkingowych ominąć.

Ale ludzi buraków jestem w stanie zrozumieć.

Tylko ta budka TP... Ktoś coś z tym w końcu zrobi?

Pozdrawiam

okura    4

Bake, nie narzekaj z budką bo ci neta wyłączą. Lepszym rozwiązaniem byłoby postawienie lustra z mniejszą krzywizną, bo te które teraz montuje się w Polsce są zbyt kopulaste, przez co samochody w nich są ledwie widoczne, a jak już ktoś jedzie bez świateł to w ogóle ich nie widac.

Guest Bake   
Guest Bake

A nawet jak jedzie ciężko ustalić odległość i prędkość, złe rozwiązanie.

Budke można przestawić.

okura    4

A parkowanie na tym chodniku to w rzeczy samej buractwo. Bozia rozumu nie dała.

Znając monterostwo to chcąc przestawić poprzestawialiby wszystko tak, że nic by nie działało.

Guest bartoszko   
Guest bartoszko

[align=justify]Na tej samej krzyżówce, o której pisze Bake, po drugiej stronie, po przekątnej od budki TP, stoi budka przystankowa, ograniczająca widoczność w prawo.[/align]

okura    4

Gdyby się dogłębniej zastanowić, to wiele skrzyżowań ma jakieś utrudnienia w widoczności. Na Traugutta przy E4 stał dom, zza którego nic nie było widać; drzewa nadal po lewej przeszkadzają jadąc od strony Łańcuta.

Joy_ride    4

Co do parkowania na chodniku przed kościołem to parkują tam zapewne inwalidzi (umysłowi), kupi jeden z drugim składaka bitego X razy z cofniętym licznikiem i myślą że złapali Boga za stopy :)

Do kościoła mają po 200-300metrów a i tak jadą w niedzielę samochodem no bo przecież trzeba się ludziom w wiosce pokazać :ale_widok:

Ale zobaczycie moi drodzy parafianie, ktoś kiedyś pojedzie i zarysuje te nieprawidłowo zaparkowane pojazdy a wtedy nie dość że OC uwali zniżki to i mandat karny 100zł burak dosrtanie za nieprawidłowe parkowanie :D

Jeżeli Obywatelu widzisz coś nieprawidłowego to dzwoń 997, masz do tego pełne prawo a nawet obowiązek, policja jest utrzymywana z Twoich podatków i ma podjąć działania w sprawie zgłoszenia :!!:

Co do budki TP to też mnie ona trochę denerwuję :/

pepulek1967    0

1. dlaczego na budynku w którym mieszka ksiadz prałat pali sie cała noc śiatło? czyzby szukał drogi do domu?

2 dlaczego niektórzy mieszkańcy palą smierdzace odpady/ typu plastik/ po godz 22? bo policja może wejśc bez nakazu do 22.

pozdrawiam pan wójta i pana sołtysa, kórzy tak troskliwie dbaja o nasze środowisko

Guest Bake   
Guest Bake

Zgadzam się z kolega powyżej, palenie tego swiństwa jest NAGMINNE, czasami cieżko oddychać. Czy 1 zł za worek pet-ów to dużo?