Jump to content
Sign in to follow this  
hunter

Gdzie w Łańcucie i okolicach najlepsza myjnia?

Recommended Posts

hunter    0

Ja znam kilka myjni. Przy stacji na Podzwierzyńcu (automatyczna), za Asią przy Kościuszki (gdzie był dawniej Polomzbyt), przy drodze na Markową w Soninie (automaty), na stacji benzynowej w Soninie (panowie myją), na Orlenie w Łańcucie przy drodze na Przemyśl (kiedys był automat, nie wiem czy dalej jest), pewnie by się jeszcze parę znalazło. Na które jeździcie?

darekielb    13

Nie ma nic gorszego dla lakieru niż automat czy piana aktywna.

Automat bardzo rysuje lakier, a piana aktywna jest żrąca.

Ja najczęściej myję autko pod domem przy pomocy gąbki. Od czasu do czasu myjnia bezdotykowa na Podzwierzyńcu obok Asi :)

W Polmozbycie myłem autko 2 razy (talony za przegląd) i nigdy więcej tego nie zrobię. Zarówno po pierwszym jak i drugim myciu lakier był matowy i miał plamy po aktywnej pianie.

Myjnie bezdotykowe bez kolejek są na drodze z Dąbrówek na Smolarzyny. Za mostem na Dąbrówkach w prawo i około 1 km od skrzyżowania jest myjnia po lewej stronie.

Falkhor    63

Darekielb - Ja od jakiegoś czasu zacząłem się zastanawiać, jak tu zadbać o lakier autka, które nie jest garażowane. Poczytałem sobie o myjniach i niekiedy aż strach się bać, co mogą zrobić z samochodem. Dlatego ulżyło mi na wieść o tym, że od czasu do czasu w tej myjni koło Asi mogę sobie okazjonalnie szybko wyczyścić samochód.

A tak bez tego - to oczywiście wiaderko, miękka szczotka i 'wyginam śmiało ciało' :)

Jozku    4

Myjnie bezdotykowe bez kolejek są na drodze z Dąbrówek na Smolarzyny. Za mostem na Dąbrówkach w prawo i około 1 km od skrzyżowania jest myjnia po lewej stronie.

Przy obecnym obłożeniu jest tam sporo czasu żeby powyginać się ze szczotką, która jest przy każdym stanowisku :-)

Tylko ten krawężnik na wjeździe...

Szczus    63

na orlenie nie polecam zaplacilem 22 zł i tak nie domyl mi automat much , na asi dużo zależy od ciebie myjka bezdotykowa ,a zastanawia mnie w sigarze na podzwierzyncu widziałem że chlopaki starannie pucowali szczotkami jakieś auto

Edited by Szczus

Falkhor    63

A zna się ktoś na tym całym programie? Mycie proszkiem, spłukanie proszku, woda zdemineralizowana i woskowanie (czy odwrotnie? :P ) ??

Co do samej myjni - korzystał ktoś z myjni PAROWEJ? Jedną taką mijam po drodze na Leżajsk, ale już poza powiatem łańcuckim.

Guest Witold   
Guest Witold

Nowa fajna myjnia jest teraz w Firmie Fiszman przy ul. Piłsudskiego w Łańcucie. Myją autka chłopaki gąbkami bez żadnej piany aktywnej i wycierają do sucha. Fajna sprawa. Samochód po umyciu wygląda rewelacyjnie, nie ma mowy o plamach na lakierze itp. Byłem, sprawdziłem i polecam i co ważne tanio.

Falkhor    63

A ta firma Fiszman to nie pomyślała, że w ramach walki z brakiem równouprawnienia zatrudnić by mogła jakieś kobiety?

B) B) B) B) :rolleyes:

Guest owłosiony Bob   
Guest owłosiony Bob

Nie wiem po co wydawać ponad 10 zł za myjnię automatyczną, auto czyste, ale po kilku dniach i tak będzie zabrudzone. Lepiej jechać na samoobsługową, wrzucić 2 zł, zmyć błoto wodo z pianą i wypłukać wodą... Zacieki pozostaną, ale przynajmniej błota nie ma. I tylko 2 zł.

Falkhor    63

Niektórzy lubią, jak w domu nawet sufit jest czyściutki, inni preferują nieskazitelnie czyste ekrany laptopów i telewizorów. Są zatem i tacy, którzy lubią mieć czysty samochód. Póki co - jeszcze nie jest to przestępstwo, podobnie jak upodobanie w tym, by było wypucowane jak... no że aż lśni i nie ma śladu wspomnienia o zaciekach ;) ;)

Megg    9

Polecam myjnię zaraz jak się wjedzie do Głuchowa z Łańcuta po prawej, nigdy nie widziałam takiego błysku w i na aucie :):)

Szczus    63

Ok potrzebuje wypucować autko na przyszłą sobotę , chodzi mi nie tylko żeby na zewnątrz się błyszczało ale w środku ... po prostu mam wozić parę młodą na wesele i się zastanawiam gdzie mi taki kompleksowe mycie sprawią cena nie gra roli tylko efekt ... 

Edited by Szczus

Megg    9

Ok potrzebuje wypucować autko na przyszłą sobotę , chodzi mi nie tylko żeby na zewnątrz się błyszczało ale w środku ... po prostu mam wozić parę młodą na wesele i się zastanawiam gdzie mi taki kompleksowe mycie sprawią cena nie gra roli tylko efekt ... 

No to polecam Głuchów, jakieś chyba 30 zł (teraz może kilka zł więcej) odkurzanie, mycie i woskowanie - pełen pakiet ;)

kiedys jak tam byłam po psach środek był zawalony, no i podjechałam zostawilam i poszłam sobie, 30min zeszło Panu a jaki zmordowany był :P Ale nic nie mówił :P

Guest Gość   
Guest Gość

Fajna myjnia jest w Albigowej na Stacji Kontroli Pojazdów mycie kosztuje tylko 15 zł z wycieraniem do sucha . KAWKA GRATIS polecam ...