Jump to content
Sign in to follow this  
dircom

Nocna interwencja policji pod pomnikiem w Handzlówce

Recommended Posts

hEgE1990    0

Spotykamy sie tylko dla towarzystwa, pogadać, pośmiać sie. Alkochol ...

Witaj Grześ!

Sam wiesz jak to jest. Jedni spotykają się aby pogadać i pośmiać się natomiast inni widząc człowieka, który ośmiela się wychodzić z domu po godzinie 22 krzyczą do niego - spier....j skur....nu z tym psem i próbują go rozjechać na drodze swymi "wypasionymi" furami. A tak na marginesie ... jak tam Twój golfiak?

Golfik śmiga, do roboty trzeba czymś jeździć :)

Szczeże to niewiem jak to wtedy z tym wszystkim było... Nie było mnie tam, dojechałem dopiero jak Policja była na miejscu, także nie będe obwiniał nikogo...

goga144l    0

szkoda dyskutowac z .... :D !!!!!!!!!

radoche widac ma ;D sie DOMAGA hahah

niedługo wstawi tu fote jakiegoś kloca którego ktos gdzies brzydko mówiąc usrał i tez na nas zwali hahahahh po policje zadzwoni xD i nas zamkna hhahhah wezcie szkoda sie na tym forum wypowiadac :DD smieszne to wszystko ! :) pozdrowionka dla siejącej postrach mafii z handzlówki :)))) hahahahahaa

ps. taa kto by ryzykował nawet zarysowanie swojej "wypasionej fury" dla rozjechania jakiegos jak Ty to ująłes "sku... z psem " ;] zmyślaj dalej ..

hEgE1990    0

A tak wogóle.. tego dnia wracając od znajomej, w nocy, mijałem policje koło grunwaldu, właśnie wtedy gdy była ta akcja. Zobaczyłem policje więc nie miałem zamiaru sie tam zatrzymywać i pojechałem dalej. Pan z psem wyskoczył mi na droge, zaraz przed samochód, świecąc mi po oczach a później na samochód, rejestracje i wołając żebym czekał. Czekał ale na co? Jak to tak wchodzić na jezdnie przed jadący samochód i to w ostatniej chwili? Szybko nie jechałem ale takie wyskakiwanie to chyba troche bezmyślne...

kera 12    0

Słyszałem od kilku osób które tam przejeżdżały że nie tylko tobie ten pan wyszedł na drogę zbyt mądre to to nie było . A o skradzenie tego roweru to nie był bym taki pewien . Ale zdjęcie fajne !

Witam wszystkich.

Włączając się w temat i nie chcąc tu nikogo urażać uważam, że niedługo z handzlowskiej młodzieży zrobi się kryminalistów i "meneli" którzy spotykają się na wsi tylko po to by napić się alkoholu i zrobić awantury i grandy przy pomniku.

A o ile wiem bo sam w tym towarzystwie nieraz przebywam nic takiego nie ma miejsca. Nie zaczepiamy nikogo, nie wyzywamy, nie rzucamy w nikogo butelkami, a do osób starszych mamy szacunek. Spotykamy się żeby razem porozmawiać i pośmiać. Wydaje mi się, że nikt szuka kłopotów. .:amen:

:!!:

Guest Bake   
Guest Bake
Rzeczywiście czasem, ale rzadko zdarzy się, że ktoś przejedzie na podwójnym gazie.Amen

Dzięki za szczere wyznanie, temat wysyłam do Policji w Łańcucie.

hEgE1990    0

ktoś tu nam robi mambaras... Sprawdźcie to- forum.nowiny24.pl/handzlowka-nocne-pijanstwa-i-glosna-muzyka-t49479/

Ciekawe jest to wszystko...

Guest Bake   
Guest Bake

To że jest dowód że gosć z psem miał racje wzywając policje, sam to przyznałeś. Może beda teraz czesciej przyjezdzac na wasze wiesniackie imprezy :)

B4LA    0

Ale jeżeli była policja to chyba mogli sprawdzić alkomatem :) A kierowcy zawsze są trzeźwi....

P.S Proszę o przykład kto jeździ na "podwójnym gazie" ? Bo pierwsze słyszę :) i jakis dowodzik na to odrazu :D

darekielb    13

P.S Proszę o przykład kto jeździ na "podwójnym gazie" ? Bo pierwsze słyszę :D i jakis dowodzik na to odrazu :D

Niewiele wyżej była taka informacja w odpowiedzi jednego z Twoich znajomych :)

PS. dowodów nie muszę pokazywać, bo nie ja tu jestem od karania czy sądzenia :)

Nie wiem czy znacie takie hasło "winny się tłumaczy", a to Wy zakładacie nowe konta na forum.

Wiem, że teraz ludzie są różni, ale w każdym kłamstwie jest, choć ziarnko prawdy, a jedno z poważniejszych przewinień sami potwierdziliście!!

Policja powinna się tym zająć na poważnie.

Guest Bake   
Guest Bake

no sam psiałęś że czasem ktoś po pijaku przyjedzie, potem skasowałeś tą wiadomosć,ale mamy kopię :)

skoro tak to jestescie TYPOWE wiejskie buractwo.

Jazda pod wpływem moze spowodować wypadek.

Rzeczywiście czasem, ale rzadko zdarzy się, że ktoś przejedzie na podwójnym gazie.Amen

S1lton    0

Może beda teraz czesciej przyjezdzac na wasze wiesniackie imprezy :)

Haha ze swoimi "Wieśniackimi imprezami" tutaj nam nie wjeżdżaj - nie obchodzi nas co robisz w domu.

Mi osobiście najbardziej podoba się fakt, że w mediach cały czas "trąbią" o tym, że dzisiejsza młodzież siedzi cały czas w domu przed komputerami, tv itd. My w Handzlówce jednak staramy się jakoś wyjść z domu i gdzieś się spotkać, pośmiać. Oczywiście to już też jest niewskazane po odrazu gdzieś rozrabiamy.

A tak wgl to z kąd niby wiecie, że rowerek był kradziony?? Niech ktoś mi tutaj da choć jeden dowód.

Jazda pod wpływem moze spowodować wypadek.

Nie jestem pewny w 100% ale jazda pod "nie wpływem" też może spowodować wypadek...

Luknij na reklame włącz myślenie bo to tutaj może pomóc ;D

Bake naucz się czytać ze zrozumieniem napisałem że ogólnie zdarza się wszędzie. Nie obwiniaj za wszystko co się dzieje w handzlówce młodzieży bo robisz się śmieszny.

A tak po za tym czego nie masz odwagi podejść do nas i o tym porozmawiać, a nie piszesz na tym żałosnym forum takie brednie :wykrzyknik:

Guest Bake   
Guest Bake

szkoda z wami dyskutować, średnia wieku pewnie 17 lat.

Napisałeś co napisałeś i kropka.

dircom    0

A tak wgl to z kąd niby wiecie, że rowerek był kradziony?? Niech ktoś mi tutaj da choć jeden dowód.

No nie powiesz chyba, że to był Twój rower. Oddałeś go kolegom do zabawy jak uruchomiłeś swoją Aprilkę? Dobrze, że o tym piszesz gdyż chciałem zapytać o wydarzenie, które miało miejsce nieco wcześniej. Otóż ten rower przez kilka dni wisiał na krzyżu Pomnika Grunwaldu w Handzlówce i był wizytówką nocnych spotkań młodzieży. Czy to też zabawne?

Guest Bake   
Guest Bake

hehehe oj dzieci dzieci :)

lepiej się za naukę weźcie, bo biada wam biada, moze z tego buractwa jeszcze wyrośniecie.

A hamstwo i prostactwo ludzi kole w oczy, dlatego takie zainteresowanie.

Rower na krzyżu grunwaldzkim :/ co za idiota to wymyślił ..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this