Jump to content
Sign in to follow this  
dircom

Nocna interwencja policji pod pomnikiem w Handzlówce

Recommended Posts

Lamba    0
Aktualnie może jeździsz czymś innym, ale to nie zmienia faktu, że dzwon z sarną był

Hmm. Przepraszam bardzo bo nie czaje. Co wspólnego z tym wszystkim ma sarna i bmka? Temat był o czymś innym o ile się dobrze orientuje..

A po za tym mieszkamy na wsi, gdzie zwierzęta znienacka wybiegają na drogę i nieraz one mogą stać się przyczyną wypadku.. a niestety zwierzęta przez pasy nie przechodzą.. hah.. Więc żadna w tym wina leia.. nikt nie jest jasnowidzem... ehhh

Pomyślcie więc jak napiszecie jeszcze większe bzdury. :D Dziecinada z wami.. pfff...!!

fitter    0

Temat był o czymś innym o ile się dobrze orientuje..

A po za tym mieszkamy na wsi, gdzie zwierzęta znienacka wybiegają na drogę i nieraz one mogą stać się przyczyną wypadku..

I właśnie to staramy się uświadomić młodym ludziom w tym wątku. Nie tylko zwierzęta wybiegają znienacka na drogę, może to być też zataczający się kolega czy koleżanka która wypiła zbyt dużo alkoholu, może to być mały ukochany braciszek, siostrzyczka, synek czy córeczka. Nie ma większej tragedii dla rodzica, jak śmierć jego dziecka. Jeżeli pozwalacie usiąść za kierownicą osobie która spożywała wcześniej alkohol lub środki odurzające, jesteście współwinni tej tragedii. Więcej wyobraźni!

Nie oszukujmy się, że alkohol to jedyny sposób na spędzanie wolnego czasu. Nie jest i nigdy nie było tradycją tutejszej młodzieży, spotykanie się pod pomnikiem i spożywanie alkoholu czy jazda na "dwóch gazach". Jest to kłamstwo małej grupki osób, wymyślone celem usprawiedliwienia swojego nagannego postępowania. Zdecydowanie odcina się od tego reszta tutejszej młodzieży. Żyjmy pełnią lata zachłystując się pięknem otaczającej nas przyrody. Szczęść Boże.

Gała    0

CZy w ogóle któryś z Was był wtedy? widział całą sytuacje? nie wiem badał wszystkich alkomatem ? widział kto prowadził?. nie wiecie jaka była sytuacja to sie nie wypowiadajcie! Uświadamiajcie sobie ale nie nam ! I nie prawcie tu kazań o jakichś tragediach , śmierci i w ogóle bo bez przesady ! Jezeli widzicie takie sytuacje to przyjdzcie , udowodnijcie ze cos takiego ma miejsce ! bo mi sie nie wydaje!!! Najlepiej siedziec na forum i nie wiedzac jak jest naprawde a pisac farmazony .. NO WŁAŚNIE : Żyjmy pełnią lata zachłystując się pięknem otaczającej nas przyrody ! TO ŻYJ A NIE SIE WTRĄCASZ !

darekielb    13

Ooo proszę;] Widziałeś dzwon na własne oczy ?:D Nie ? oj :/

Jak napisałem wcześniej nie mam zamiaru niczego udowadniać. Nie znam sytuacji na żywo, ale jeśli ktoś mi wciska kit, to potrafię to rozpoznać :)

Ja nie robię nikomu na złość, ja wam pokazuję jak można wykorzystać informacje o was samych, zamieszczone również przez was :D

Internet to potęga i jak wszystko ma plusy i minusy. To, co się w nim zamieści już nigdy nie ginie :)

PS. trochę więcej logicznego myślenia.

dircom    0

TO ŻYJ A NIE SIE WTRĄCASZ !

A może jeszcze raz przeczytaj regulamin FORUM. Nie krzycz skoro nie musisz, to nie plac pod pomnikiem.

Dżeeemor    0
Nie znam sytuacji na żywo,

nie znasz? to po co się wypowiadasz??

na fejsie każdy sobie może coś napisać...a ile jest w tym prawdy wiedzą tylko ci którzy w danym wydarzeniu uczestniczyli..

nie byłeś? nie widziałeś? nie mów! nie oceniaj!

darekielb    13

nie znasz? to po co się wypowiadasz??

Z tego, co mi wiadomo, forum służy właśnie do wypowiadania się :D i mam prawo komentować każdy temat, który się tu znajduje niezależnie czy Ci się to podoba czy nie :D

nie byłeś? nie widziałeś? nie mów! nie oceniaj!

Nie oceniam tylko napisałem to, co znalazłem na facebooku :)

Ty uczestniczyłeś w tym zdarzeniu? :) jeśli nie, to sam zastosuj się do własnej rady :)

Dżeeemor    0

jak byś nie zauważył to się stosuje do tego i nie wypowiadam się na temat jak wy to tam mówiliście 'dzwona z sarną' a co do zdarzeń pod grunwaldem.. to owszem byłem tam w tym dniu więc chyba lepiej wiem co się tam wydarzyło niż ty...

Joluś    0

a tak naprawde to to całe forum naprawde nie ma sensu ponieważ przez głupie pisanie na nim nikt nic nie zmieni jak chcecie nas zmienic to wpadnijcie i pogadajcie z nami twarzą w twarz a nie przez głupie forum. A mieszkancy handzlówki znają nas wszystkich pokoleji osobiscie i wiedzą ze nikomu nie zrobiłismy jeszcze krzywdy w nikogo nie rzucamy butelkami jak juz wczesniej było pisane wiec nikt w handzlówce sie nie boi do nas podejść i porozmawiac boją sie ci co nie znaja prawdy i wymyślają na nas brednie i ci nie porozmawiają z nami bo było by im głupio podeść do nas wiec moim zdaniem pasowało by zakonczyc to beznadziejne forum i jak ktos chce z nami porozmawiac to napewno do nas przyjdzie a nie bedzie sie wypowiadał na tym głupim forum bo to nie ma sensu. Tutaj wypowiadają sie ludzie kturzy poprostu nie mają co robic i siedzą przed komputerem i szukają nowinek z których mozna by zrobic jakas bezsensowna plote i chcieć kogoś bezpodstawnie udupic ze sie tak brzydko wyraże wiec tak jak wczesniej napisałem ze trze3ba to forum zakonczyć. A wy nie znajacy prawdy i wymyślający bzdury chycie sie roboty. Amen.

darekielb    13

jak byś nie zauważył to się stosuje do tego i nie wypowiadam się na temat jak wy to tam mówiliście 'dzwona z sarną' a co do zdarzeń pod grunwaldem.. to owszem byłem tam w tym dniu więc chyba lepiej wiem co się tam wydarzyło niż ty...

nie chodziło mi o zdarzenie pod grunwaldem tylko z sarną i BMW, bo o tym aktualnie była mowa.

A wy nie znajacy prawdy i wymyślający bzdury chycie sie roboty. Amen.

Tobie polecam słownik :D

Później się ludzie dziwią, że 1/3 maturzystów nie zdała. Patrząc na wasze posty już widzę "przyszłość" :frust:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this