Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Akcja forumowiczów - karma dla schroniska w Mielcu

Recommended Posts

maciej    32

W dniu dzisiejszym dwóch naszych forumowiczów wybrało się w podróż do schroniska dla zwierząt w Mielcu z uzbieraną wspólnymi siłami karmą dla zwierzaków.

 

Na pomysł ze zbiórką na łańcuckim forum wpadł "Bake" który gości już u nas od kilku lat. Założył specjalny wątek w którym zmobilizował część czytelników do pomocy. "Bake" w rozmowie z nami powiedział "Biedne zwierzaki, schronisko biedne, zwierzęta są od nas - z naszego powiatu właśnie tam wożone - trzeba im pomóc".

 

Pomocny w zaplanowanym działaniu okazał się także forumowicz "okura", który od razu chciał dorzucić parę kg karmy dla zwierząt, jak sam mówi "Pomoc dobra, bo ludzie mają opory przed dawaniem komukolwiek kasy (na zwierzaki pewnie mają mniejsze opory). Każda pomoc jest dobra. Karmy, zależnie od ilości psów może starczyć na 1-2 dni".

 

Z informacją o akcji nasza redakcja zwróciła się do kilku lokalnych sklepów zoologicznych, które też chętnie dołączyły się do darczyńców. Swoje 20 kg przekazał sklep akwarystyczno-zoologiczny Aqua-Zoo (ul. Cetnarskiego 6), sklep U Marcina w bocznej ulicy Wałowej/Rynek dodał 7 puszeczek karmy dla kotów. Czytelnicy dorzucili jeszcze 6 x 5 kg karmy. Organizatorzy akcji ze swojej strony dodali jeszcze 27 kg jedzenia dla potrzebujących zwierząt w schronisku.

 

Łączna ilość przekazanych w dniu dzisiejszym smakołyków wyniosła 75 kg karmy + 7 puszeczek + 2 puszki.

 

Solidarność czytelników, pomoc firm, a przede-wszystkim zaangażowanie pomysłodawców jak na pierwszy raz okazało się opłacalne.

 

Na koniec zapytaliśmy "Bake" oraz "okura" czy zamierzają kontynuować lokalną akcję. Obydwaj śmiało twierdzą, że jak najbardziej są chętni i już mobilizacją nowe pomysły na kolejną dostawę. Powodzenia.

 

Wszystkich zainteresowanych czytelników zapraszamy na stronę społecznej akcji na naszym forum link

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×