Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Najlepsza pizza w mieście jest w ?

Recommended Posts

maciej    32

Dziś zakończyliśmy miesięczną sondę internetową na naszym portalu. Tym samym rozpoczęliśmy nasz nowy cykl konkursów "Najlepsze w  Łańcucie" 20 czerwca naszym czytelnikom zadaliśmy pytanie w którym lokalu w Łańcucie jest najlepsza pizza.

Przez 30 dni trwała zacięta rywalizacja. Czas poznać wyniki.

1. Zielona 41%,

2. U Sołtysa 22%

3. Kamienica 18%

4. HonoTu 12%

5. Caffe Antico 5%

6. Joanna 2%

7. Greco 1%

8. Pałacyk 0%

Bezapelacyjnie naszym czytelnikom najbardziej smakuje pizza w Pizzerii "Zielona" koło Kościoła Farnego. 41% wszystkich głosów to bardzo dobry wynik. 22% internautów wybrało lokal "U Sołtysa" w który także według ich podniebienia wart jest drugiego miejsca. Na trzecim miejscu znalazła się restauracja "Kamienica". W sondzie łącznie udział wzięło 101 internautów.

W ciągu 7 dni pamiątkowy dyplom od internautów zostanie wręczony właścicielowi pierwszego miejsca.

Czekamy na komentarze co takiego dobrego i wartego polecenia jest w wybranych przez Was pizzeriach.

Zapraszamy już wkrótce do kolejnej naszej sondy z cyklu "Najlepsze w  Łańcucie".

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Guest bartoszko   
Guest bartoszko

[align=justify]Rozumiem, że głosowały osoby, które co najmniej raz jadły pizze w każdym z tych miejsc...[/align]

okura    4

Czy to była ankieta z podanymi propozycjami, czy samemu się pisało która pizzeria? Bo coś mi tu brakuje np. Kapitolu.

maciej    32

Były to wstępne propozycje na podstawie Mapa.lancut.org. Jeżeli jakiś lokal został pominięty tzn. że nikt nie zaproponował go dodać do Mapa.lancut.org

Bo Zielona jest po prostu przereklamowana, najpopularniejsza i ludzie pewnie z braku laku lub mało kiedy próbując innych głosowali na Zieloną właśnie.

W każdym razi są lepsze w Łańcucie.

maciej    32

w kamienicy ta sama pizza co w zielonej skad ta rozbieznosc? Czyzby inny stolik sprawial ze mniej pizza smakuje?:D

Jak może być ta sama skoro nawet inny kucharz ją robi :D

Falkhor    63

Gdybym się uparł, to znajdę jedną osobę, która... lubi, jak brzegi pizzy są lekko przypalone ;) Z obiektywnych zostaje np. czysty talerz, obsługa... A smak pizzy? Ja dalej Kapitol :D

Tylko Kapitol.

Jest syto, na bogato, na porządnym cieście, nie szczędzą sera, bez problemu zrobią pizze wg upodobań.

Tylko, żeby pod wpływem tych "ochów" i "achów", nie spoczeli na laurach ;) Żeby przypadkiem nie obniżyli jakości :)

Też bym zjadł pizze od nich...

Szczus    63

w Kapitolu skąpią sosu bądź ketchupu co bardzo mnie drażni sama pizza jest ok ale najbardziej uwielbiam z dziewczyną iść do Joanny zero kolejek :P najlepsze w mieście sosy i cena przystępna

Guest Bake   
Guest Bake

eeee, ja dopstaje zawsze keczup całą butelkę, zioła sobie biorę walę ile czego chce.... nie wiem o co Ci chodzi :)

Falkhor    63

Szczus - Przyłączam się do Bake... Póki co zawsze dostawałem butelkę keczupu, przypraw ile kto chce.

danny    15

Też kiedyś lubiłem kapitol pizza, dawno nie jadłem i nie wiem jak teraz, kamienica dobra, zielona dobra ale nie jakas wybitna ponad wszystko. U sołtysa taka sobie, a w antico jak dawno dawno temu kiedys spróbowałem to juz mi sie odechciało.