Jump to content
Sign in to follow this  
winsblack1

EUCO-Poszkodowani w wypadkach

Recommended Posts

winsblack1    0

Witam!Pytanie?Co Państwo myślą o wysokości składek OC i póżniejszych wypłatach (wysokości) odszkodowań? W 98% przypadków są one bardzo dużo zaniżane na niekorzyść klienta , w wielu przypadkach klient nie jest informowany z jakiego tytułu może dostać dodatkowe odszkodowanie dotyczące tego samego zdarzenia.Dlatego kilka lat temu powstała firma EUCO-Europejskie Centrum Odszkodowań zajmująca się tego typu problemami .Jestem jej przedstawicielem na regionie Łańcut-Rzeszów-Leżajsk-Jarosław-Strzyżów-Przemyśl i okolice.Jeśli miałeś tego typu przypadki i jesteś zainteresowany zadzwoń.ODSZKODOWANIE TOBIE SIĘ NALEŻY!! PRZEDSAWICIEL:Damian Wenc 797-689-286 mail;damian_wenc@op.pl Strona

CENTRUMODSZKODOWAN.BNX.PL LUB STRONA FIRMY www.EUCO.PL

winsblack1    0

No mi jak ktoś stuknie autko to z miejsca do ASO i na fakturkę do wypłaty z OC winowajcy ;)

[/q

Dostaje Pan w takim przypadku odszkodowanie tylko za uszkodzenia pojazdu i w kwocie średnio zaniżonej o 25 %.A co pan powie o OWRP(Obniżona wartość rynkowa pojazdu)CZyż auto po wypadku nie jest tańsze na rynku?Za takie Rzeczy należy sie odszkodowanie jest jeszcze wiele możliwości ale to tylko dla zainteresowanych klientów>Pozdrawiam

okura    4

A firma ile sobie liczy za usługę?

Stawka stała, bez względu czy coś wskóra, a może okreslony procent dopiero od tego co "wytargują"?

danny    15

Szczerze mówiąc ja pracuję przy obsłudze ludzi starających się o odszkodowania z OC jak i AC i jakoś po ponad pół roku nie spotkałem się aby ktoś starał się o odszkodowanie za pojazd czy majątek za pomocą firmy pośredniczącej. Jedynie przy szkodach osobowych pośrednicy się kręcą bo tu można nieraz nieźle wyciągnąć jak jest duży uszczerbek na zdrowiu. Przy OC na osobie (z własnego doświadczenia) pobierają od 20 do 25 % z odszkodowania. No i ludzi się wyręcza w sprawach papierkowych, a papiery odstraszają szarego kowalskiego. Ja bym polecał zwykłe kancelarie bo są tańsze a to samo zrobią.

winsblack1    0

Szczerze mówiąc ja pracuję przy obsłudze ludzi starających się o odszkodowania z OC jak i AC i jakoś po ponad pół roku nie spotkałem się aby ktoś starał się o odszkodowanie za pojazd czy majątek za pomocą firmy pośredniczącej. Jedynie przy szkodach osobowych pośrednicy się kręcą bo tu można nieraz nieźle wyciągnąć jak jest duży uszczerbek na zdrowiu. Przy OC na osobie (z własnego doświadczenia) pobierają od 20 do 25 % z odszkodowania. No i ludzi się wyręcza w sprawach papierkowych, a papiery odstraszają szarego kowalskiego. Ja bym polecał zwykłe kancelarie bo są tańsze a to samo zrobią.

Tak zrobią tylko w jakim czasie i z jaką skutecznością.Mała kancelaria jak na sprawie wyciągnie tysiąc , dwa to już jest uhahana po uszy.Nasza Firma ma 25 adwokatów i własnych lekarzy.My z jednej sprawy potrafimy zrobić kilka a klient ma osobno płacone za każdą .My ze sprawy wyciągamy MAX.

A firma ile sobie liczy za usługę?

Stawka stała, bez względu czy coś wskóra, a może okreslony procent dopiero od tego co "wytargują"?

Ja osobiście ustalam z klientem procent OD ODZYSKANEGO PRZEZ NAS ODSZKODOWANIA.

SunShine    0

Ja sama pozbierałam potrzebne dokumenty do odszkodowania na zdrowiu z OC sprawcy wypadku i kwota jaką mi zaproponowali była zadowalająca ;) warto jest składać takie wnioski.

Falkhor    63

Wypadki a kolizje - czyli mowa tutaj tylko o sytuacjach, w których głównie 'uszkodzonym' jest człowiek? Suma ubezpieczenia na szkody osobowe jest znacznie wyższa niż na mienie. No i OC reguluje ustawa, jest fundusz gwarancyjny.

Jeżeli ktoś nie ma zdrowia - bo je stracił w wypadku - albo czasu - warto zwrócić się do:

- pośrednika (niekiedy są ludzcy i mogą pomóc, chociażby podaniem numeru do właściwej komórki ubezpieczyciela

- ubezpieczyciela ('druga strona' umowy ubezpieczeniowej)

- funduszu gwarancyjnego www.ufg.pl

Polecam nawet pobieżną lekturę www.ufg.pl - można się tam wiele dowiedzieć odnośnie OC.

Bo AC... jak ktoś chce AC, to nie ma innej opcji, jak SAMEMU czytać umowę.

Ulisses    0

Miałem styczność z Euco jakieś dwa lata temu i wydarli dla mnie ponad 40 tys. Wprawdzie prowizja nie należy do najniższych, ale działają sprawnie i skutecznie, a ja potrzebowałem kasy na leczenie.

winsblack1    0

Miałem styczność z Euco jakieś dwa lata temu i wydarli dla mnie ponad 40 tys. Wprawdzie prowizja nie należy do najniższych, ale działają sprawnie i skutecznie, a ja potrzebowałem kasy na leczenie.

[/qMyśle więc ,że jest Pan zadowolony z usług naszej firmy

,czy zna pan jakieś osoby które miały podobne zdarzenia a chciałyby uzyskac odszkodowanie?Mieszkam w łancucie i jestem 24 h pod telefonem w razie pytań.tel 797-689-286

Ulisses    0

Myśle więc ,że jest Pan zadowolony z usług naszej firmy

,czy zna pan jakieś osoby które miały podobne zdarzenia a chciałyby uzyskac odszkodowanie?Mieszkam w łancucie i jestem 24 h pod telefonem w razie pytań.tel 797-689-286

Jest tak jak pisałem. Nie znam nikogo kto chciałby odzyskać, ale podejrzewam, że chętnych nie brakuje.