Jump to content
Sign in to follow this  
bisia

Błedy w zdaniach i inne

Recommended Posts

bisia    7

Pragnę przypomnieć, że przed "który" stawiamy przecinek, a "dzień wczorajszy" to po prostu wczoraj!! :)

Guest Bake   
Guest Bake

A ja pragnę przypomnieć że istnieje funkcja prywatnych wiadomosci. I to nie od dnia wczorajszego.

bisia    7

A ja pragnę przypomnieć że istnieje funkcja prywatnych wiadomosci. I to nie od dnia wczorajszego.

Tu wiele funkcji istnieje :D Obietnice też są. Począwszy od haseł typu "Na każdego e-maila odpowiemy w ciągu 48 godzin". O niewywiązywaniu się tutaj z tego sloganu przekonałam się już na własnej skórze :) Niestety, same słowa nie wystarczą, a realizacja pozostawia wiele do życzenia :)

Dziennikarz, który nie zna podstawowych zasad pisowni i obojętna jest mu polszczyzna, a tym samym SZACUNEK DO CZYTELNIKA, nie jest dobrym dziennikarzem. :D Zarejestrowałam się tu w 2007 roku i do maja roku bieżącego byłam bierną obserwatorką. I stwierdzić mogę, że podupada to wszystko i to mocno.

PS Przed "że" również stawiamy przecinek. :)

okura    4

@bisia, a to trzeba być zarejestrowanym aby być obserwatorem? :)

"I stwierdzić mogę, że podupada to wszystko i to mocno."

Bo to forum jest jak ZUS :D

Zapraszamy do większego udzielania się na forum.

Co do konkursów - nie widziałem żadnego. Za dużo reklam i bannerów migających na stronce.

bisia    7

@bisia, a to trzeba być zarejestrowanym aby być obserwatorem? :D

Nie, nie trzeba, ale miałam furtkę, jakby mi się nagle ubzdurało, że chcę coś napisać :) Wtedy na spokojnie mogłam się zalogować, a nie tworzyć nowe konto itd. No i nie napisałam tego, o co zapytałeś, a jedynie stwierdziłam jak było w moim przypadku :D

Guest Bake   
Guest Bake

pod każdym postem macieja piszesz co jest źle, niech Cie zrobi edytorem i po sprawie!

Falkhor    63

Jeśli błędy w pisowni - głównie stylistyczne - Macieja miałyby świadczyć o braku szacunku do naszych Czytelników, to ja mam jedna wielką prośbę. POLITYCY! Piszcie błędnie ortograficznie i niepoprawnie stylistycznie i szanujcie swoich wyborców tak, jak Maciej szanuje swoich Czytelników! ;):) :)

Jeżyk    43

Ehh, Maciek to wielka kultura:) A że czasem coś napisze z jakimś drobnym uchybieniem, cóż, większości z nas to się zdarza:( mnie też;)

Ale mamy Bisię, poradzi , podpowie i jest fajnie. Napisałem wiersz pt. "Astry" (wkrótce wkleję) i tu wiedza Bisi będzie potrzebna. Prześlę go na PW. do sprawdzenia, bo podejrzewam że być może ma błędy, a wiadomo, "Poeta" :) musi pisać poprawnie:)