Jump to content
Sign in to follow this  
michal21

OKAZJA! Nikon P90 jak nowy

Recommended Posts

michal21    2

Mam do zaoferowania w idealnym stanie znakomity Nikon p90. Aparat był zakupiony końcem września 2010 roku. Jestem pierwszym właścicielem tego sprzętu. Aparat był używany w celach hobbistycznych(na życzenie mogę przesłać na adres mailowy przykładowe zdjęcia wykonane tym aparatem). Na sprzedaż z aparatem jest wszystko to co dostarcza producent (aparat, karton, instrukcja obsługi, kabel USB, kabel do podłączenia z komputerem lub telewizorem, ładowarka, bateria) . Dodatkowo dołączam torbę(widoczna na zdjęciu).Jestem bardzo zadowolona z użytkowania, a powodem sprzedaży jest zakup bardziej profesjonalnego sprzętu Nikon D90. Polecam!

 

OPIS PRZEDMIOTU :

 

Znakomity aparat o rozdzielczości 12,1 mln pikseli i bardzo dużym zoomie. Obiektyw NIKKOR z 24-krotnym zoomem i szerokokątnym obiektywem 26 mm umożliwia wykonywanie zachwycających zdjęć, z możliwością ustawienia ostrości od od 1 cm w trybie Makro do nieskończoności. Zaawansowane tryby ekspozycji oferują jeszcze większą kontrolę, a funkcja Szybki Retusz umożliwia poprawianie nasycenia zdjęć wykonanych w trudnych warunkach. Duży 3-calowy monitor LCD o zmiennym kącie nachylenia może być nachylany pod kątem 180 stopni, co zapewnia łatwy podgląd wykonywanego zdjęcia, niezależnie od sposobu trzymania aparatu. Aparat COOLPIX P90 - zapewnia niezwykłą swobodę.

 

3-calowy monitor LCD o zmiennym kącie nachylenia: ekran monitora można odchylić do góry o maksymalnie 90 stopni lub do dołu o maksymalnie 45 stopni. Ekran posiada powłokę przeciwodblaskową.

 

Szerokokątny obiektyw NIKKOR z 24-krotnym zoomem i możliwością wykonywania bardzo dużych zbliżeń zapewnia wyjątkową precyzję i niezwykłą wyrazistość obrazu. (Odpowiednik dla formatu małoobrazkowego 35 mm [135]: 26-624 mm)

 

Cztery funkcje przeciwdziałające rozmyciu obrazu automatycznie ograniczają rozmycie zdjęć na cztery sposoby. Redukcja drgań z przesunięciem matrycy CCD łagodzi niekorzystny wpływ wywołany poruszeniem aparatu. Wysoka czułość ISO (do 6400) umożliwia wykonywanie nierozmytych zdjęć szybko poruszających się obiektów nawet przy słabym oświetleniu.

 

Funkcja Wykrywanie Ruchu kompensuje ruch aparatu i przemieszczanie się fotografowanych obiektów. Funkcja Najlepsze Zdjęcie BSS automatycznie wybiera najostrzejszą fotografię z maksymalnie 10 zarejestrowanych kolejno zdjęć.

 

Tryby ekspozycji (P, S, A i M) poszerzają twórczą kontrolę nad parametrami zdjęć. Automatyka programowa (P), Automatyka z preselekcją czasu (S), Automatyka z preselekcją przysłony (A) i tryb Manualny (M).

 

System zdjęć portretowych to zaawansowane funkcje automatyczne umożliwiające robienie doskonałych zdjęć portretowych. Tryb Uśmiech pozwala na zrobienie zdjęcia, gdy fotografowana osoba się uśmiechnie. Tryb Uwaga: mrugnięcie ostrzega, gdy któraś z fotografowanych osób zamknie oczy.

 

Wizjer elektroniczny umożliwia precyzyjne kadrowanie w całym zakresie ogniskowych i gwarantuje wykonywanie zdjęć o dużej ostrości nawet w jasnym świetle słonecznym.

 

Tryb zdjęć seryjnych z buforem zdjęć wstępnych: umożliwia wykonanie do 45 kolejnych zdjęć z szybkością 15 kl./s. W trybie tym dostępna jest opcja naciśnięcia migawki do połowy i zapisania momentów przed całkowitym naciśnięciem przycisku migawki, dzięki czemu nie trzeba się martwić o opóźnienie trwające choćby ułamek sekudny.

 

Rozdzielczość 12 mln pikseli pozwala rejestrować zdjęcia o wyjątkowej szczegółowości, swobodnie przycinać fotografie oraz sporządzać zachwycające wydruki w rozmiarach plakatu.

 

Zaawansowany tryb Priorytet AF-twarz z redukcją efektu czerwonych oczu pozwala szybko wykryć do 12 zarysów twarzy w kadrze i ustawić na nie ostrość, a następnie koryguje czerwony kolor oczu związany z błyskiem lampy w momencie wykonywania zdjęcia.

 

Funkcja Szybki Retusz pozwala udoskonalić zdjęcie wykonane w słabych warunkach, aby było ostre i wyraźne. Oryginalne zdjęcie pozostaje niezmienione, aaparat szybko tworzy jego duplikat, z najlepszymi ustawieniami kontrastu i nasycenia.

 

Funkcja D-Lighting zapewnia satysfakcjonujące efekty, rozjaśniając mocno zacienione obszary kadru w celu uratowania zdjęć niedoświetlonych lub wykonywanych pod silne światło

 

zdjęcia przedmiotu :

 

http://www.rzeszowiak.pl/mam-do-zaofero ... on-1723969

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×