Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Wyniki wyborów w naszym powiecie - aktualizacja 13.00

Recommended Posts

maciej    32

PKW udostępniła już wszystkie wyniki z poszczególnych gmin naszego powiatu. Nasz portal jako pierwszy w regionie prezentuje  analizę kandydatów z największą ilością głosów. Lista jest na bieżąco aktualizowana.

 

--- Aktualizacja 13.00 10.10.2011 r. - Wiadomość z ostatniej chwili

 

Kazimierz Gołojuch (PiS) jako jedyny z naszego regionu zdobył mandat posła RP na kolejną kadencję.

 

112-1024x768.jpg 21-1024x768.jpg

 

Miasto Łańcut

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Gołojuch Kazimierz : 1 570 głosów, 20,56%

Ożóg Stanisław : 536 głosów, 7,02%

Szlachta Andrzej : 281 głosów, 3,68%

Hrynkiewicz Józefa : 277 głosów, 3,63%

Wróblewska Krystyna Małgorzata : 206 głosów, 2,70%

Kotula Jacek Adam : 175 głosów, 2,29%

Rupar Joanna : 135 głosów, 1,77%

Cypryś Jerzy : 83 głosów, 1,09%

Pupa Zdzisław Stanisław : 47 głosów, 0,62%

Falandys Jan : 35 głosów, 0,46%

 

Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

 

Przewrocki Piotr Marek : 86 głosów, 1,13%

Lorenc Bogumiła Lucyna : 31 głosów, 0,41%

Kwolek Faustyna Teresa : 7 głosów, 0,09%

Kowal-Środoń Barbara Małgorzata : 7 głosów, 0,09%

 

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Kamiński Tomasz Artur : 142 głosów, 1,86%

Niewczas Marta Agata : 108 głosów, 1,41%

Czajka Anna Magdalena : 20 głosów, 0,26%

Herba Krystian Tomasz : 10 głosów, 0,13%

Grobel-Proszowska Joanna Irena : 8 głosów, 0,10%

Ozimek Julian : 8 głosów, 0,10%

 

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

 

Dziadzio Dariusz Cezar : 175 głosów, 2,29%

Szczęch Piotr Andrzej : 55 głosów, 0,72%

Smucz Robert Dariusz : 52 głosów, 0,68%

Kaczor Roksana Agnieszka : 33 głosów, 0,43%

Kobylarska Bożena Anna : 23 głosów, 0,30%

Wojturska-Duda Anna Monika : 22 głosów, 0,29%

Kania Robert Grzegorz : 19 głosów, 0,25%

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata : 244 głosów, 3,20%

Bury Jan : 168 głosów, 2,20%

Rygiel Wiesław Andrzej : 28 głosów, 0,37%

Kramarz Tadeusz Kazimierz : 26 głosów, 0,34%

Słupek Edward Józef : 13 głosów, 0,17%

 

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

 

Wróbel Jerzy Bogusław : 3 głosy, 0,04%

Piękoś Paweł Stanisław : 2 głosy, 0,03%

Kawalec Małgorzata : 1 głos, 0,01%

Wantuch Renata Natalia : 1 głos, 0,01%

Kozdroń Dorota Anna : 1 głos, 0,01%

Gawłowska Jowita Beata : 1 głos, 0,01%

Wójcikiewicz-Rutka Bogusława : 1 głos, 0,01%

Ablamowicz Aneta Anna : 1 głos, 0,01%

Inni kandydaci zdobyli 0 głosów

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Rynasiewicz Zbigniew Franciszek : 902 głosów, 11,81%

Gwizdak Stanisław Jan : 669 głosów, 8,76%

Nowicka Halina Zofia : 236 głosów, 3,09%

Skowrońska Krystyna : 217 głosów, 2,84%

Kubas-Hul Teresa Krystyna : 65 głosów, 0,85%

Stępień Danuta Waleria : 35 głosów, 0,46%

Ożóg Krzysztof : 35 głosów, 0,46%

 

Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

 

Szostek Roman : 3 głosy, 0,04%

Jankowski Tomasz Dariusz : 1 głos, 0,01%

Rzucidło Łukasz : 1 głos, 0,01%

Socha Halina : 1 głos, 0,01%

Potocka Maria Elżbieta : 1 głos, 0,01%

Inni kandydaci zdobyli 0 głosów

 

Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

 

Bizoń Tomasz Krzysztof : 55 głosów, 0,72%

Żygadło Piotr : 32 głosów, 0,42%

Skręt Wojciech Jan : 23 głosów, 0,30%

Ossoliński Mariusz Jerzy : 6 głosów, 0,08%

Koguc Mateusz : 6 głosów, 0,08%

Zarębski Waldemar : 5 głosów, 0,07%

Matecka Joanna Danuta : 5 głosów, 0,07%

Komitet Wyborczy Prawica

 

Romaniuk Bogdan Piotr : 9 głosów, 0,12%

Trojnar Maria Anna : 8 głosów, 0,10%

Jagustyn Elżbieta Czesława : 8 głosów, 0,10%

Zając Kryspin Jan : 4 głosy, 0,05%

Zięba Tadeusz Mikołaj : 2 głosy, 0,03%

Cieślachowska Natalia Anna : 2 głosy, 0,03%

Walat Wiesław Jan : 2 głosy, 0,03%

Szmyd Jan : 1 głos, 0,01%

Kieler Mirosław Stanisław : 1 głos, 0,01%

Michno Dorota Katarzyna : 1 głos, 0,01%

Gmina Łańcut

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Gołojuch Kazimierz Edward : 2 516 głosów, 31,40%

Ożóg Stanisław : 637 głosów, 7,95%

Hrynkiewicz Józefa : 317 głosów, 3,96%

Szlachta Andrzej : 351 głosów, 4,38%

Hrynkiewicz Józefa : 317 głosów, 3,96%

 

Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

 

Przewrocki Piotr Marek : 55 głosów, 0,69%

Lorenc Bogumiła Lucyna : 52 głosów, 0,65%

Kowal-Środoń Barbara Małgorzata : 14 głosów, 0,17%

 

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Kamiński Tomasz Artur : 83 głosów, 1,04%

Niewczas Marta Agata : 77 głosów, 0,96%

Dzierżak Antoni : 7 głosów, 0,09%

 

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

 

Dziadzio Dariusz Cezar : 133 głosów, 1,66%

Smucz Robert Dariusz : 27 głosów, 0,34%

Kaczor Roksana Agnieszka : 23 głosów, 0,29%

Kobylarska Bożena Anna : 18 głosów, 0,22%

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Bury Jan : 564 głosów, 7,04%

Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata : 125 głosów, 1,56%

Słupek Edward Józef : 30 głosów, 0,37%

Kramarz Tadeusz Kazimierz : 22 głosów, 0,27%

 

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

 

Wróbel Jerzy Bogusław : 9 głosów, 0,11%

Kawalec Małgorzata : 9 głosów, 0,11%

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Rynasiewicz Zbigniew Franciszek : 672 głosów, 8,39%

Skowrońska Krystyna : 163 głosów, 2,03%

Gwizdak Stanisław Jan : 137 głosów, 1,71%

Kubas-Hul Teresa Krystyna : 52 głosów, 0,65%

 

Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

 

Jankowski Tomasz Dariusz : 4 głosy, 0,05%

Kaplita Anna Elżbieta : 4 głosy, 0,05%

Rajwer-Pastuła Małgorzata : Anna 4 głosy, 0,05%

 

Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

 

Żygadło Piotr : 41 głosów, 0,51%

Bizoń Tomasz Krzysztof : 39 głosów, 0,49%

 

Komitet Wyborczy Prawica

 

Trojnar Maria Anna : 18 głosów, 0,22%

Romaniuk Bogdan Piotr : 7 głosów, 0,09%

Cieślachowska Natalia Anna : 4 głosy, 0,05%

Gmina Markowa

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Gołojuch Kazimierz Edward : 667 głosów, 31,93%

Ożóg Stanisław : 219 głosów, 10,48%

Kotula Jacek Adam : 85 głosów, 4,07%

Szlachta Andrzej : 66 głosów, 3,16%

Hrynkiewicz Józefa : 47 głosów, 2,25%

Wróblewska Krystyna Małgorzata : 38 głosów, 1,82%

Pupa Zdzisław Stanisław : 33 głosów, 1,58%

Draus Ewa Maria : 25 głosów, 1,20%

 

Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

 

Przewrocki Piotr Marek : 13 głosów, 0,62%

Lorenc Bogumiła Lucyna : 9 głosów, 0,43%

Kowal-Środoń Barbara Małgorzata : 3 głosy, 0,14%

Kądzielawski Grzegorz Krzysztof : 2 głosy, 0,10%

Jasiukiewicz Paweł Dariusz : 1 głos, 0,05%

Pabian Ewa Katarzyna : 1 głos, 0,05%

Giedrys Bartosz Jakub : 1 głos, 0,05%

Miszczak Monika : 1 głos, 0,05%

 

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Kamiński Tomasz Artur : 25 głosów, 1,20%

Niewczas Marta Agata : 18 głosów, 0,86%

Skawiński Stanisław Andrzej : 2 głosy, 0,10%

Czaja Halina : 2 głosy, 0,10%

Homa Adam Grzegorz : 2 głosy, 0,10%

 

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

 

Dziadzio Dariusz Cezar : 41 głosów, 1,96%

Kobylarska Bożena Anna : 12 głosów, 0,57%

Kaczor Roksana Agnieszka : 10 głosów, 0,48%

Leś Piotr : 4 głosy, 0,19%

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Bury Jan : 181 głosów, 8,66%

Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata : 70 głosów, 3,35%

Rygiel Wiesław Andrzej : 7 głosów, 0,34%

Słupek Edward Józef : 6 głosów, 0,29%

 

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

 

Wróbel Jerzy Bogusław : 3 głosy, 0,14%

Kawalec Małgorzata : 2 głosy, 0,10%

Bendkowski Dawid Paweł : 1 głos, 0,05%

Inni kandydaci zdobyli 0 głosów

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Rynasiewicz Zbigniew Franciszek : 158 głosów, 7,56%

Skowrońska Krystyna : 28 głosów, 1,34%

Gwizdak Stanisław Jan : 18 głosów, 0,86%

Kubas-Hul Teresa Krystyna : 8 głosów, 0,38%

 

Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

 

Walicka Marzena Iwona : 1 głos, 0,05%

Jankowski Tomasz Dariusz : 1 głos, 0,05%

Maj Zofia Alicja : 1 głos, 0,05%

Socha Halina : 1 głos, 0,05%

Inni kandydaci zdobyli 0 głosów

 

Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

 

Bizoń Tomasz Krzysztof : 9 głosów, 0,43%

Zarębski Waldemar : 3 głosy, 0,14%

Żurawska Beata Anna : 2 głosy, 0,10%

Skręt Wojciech Jan : 2 głosy, 0,10%

Żygadło Piotr : 2 głosy, 0,10%

 

Komitet Wyborczy Prawica

 

Trojnar Maria Anna : 8 głosów, 0,38%

Romaniuk Bogdan Piotr : 1 głos, 0,05%

Porada Urszula Elżbieta : 1 głos, 0,05%

Inni kandydaci zdobyli 0 głosów

Gmina Białobrzegi

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Gołojuch Kazimierz Edward 566 głosów, 20,37%

Ożóg Stanisław : 257 głosów, 9,25%

Rupar Joanna : 191 głosów, 6,88%

Szlachta Andrzej : 129 głosów, 4,64%

Hrynkiewicz Józefa : 114 głosów, 4,10%

Pupa Zdzisław Stanisław : 40 głosów, 1,44%

 

Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

 

Lorenc Bogumiła Lucyna 143 głosów, 5,15%

Przewrocki Piotr Marek : 7 głosów, 0,25%

Jasiukiewicz Paweł Dariusz : 6 głosów, 0,22%

Pabian Ewa Katarzyna : 2 głosy, 0,07%

Kwolek Faustyna Teresa : 2 głosy, 0,07%

Kowal-Środoń Barbara Małgorzata : 2 głosy, 0,07%

 

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Kamiński Tomasz Artur : 40 głosów, 1,44%

Niewczas Marta Agata : 19 głosów, 0,68%

 

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

 

Dziadzio Dariusz Cezar : 50 głosów, 1,80%

Wojturska-Duda Anna Monika : 7 głosów, 0,25%

Kaczor Roksana Agnieszka : 6 głosów, 0,22%

Szczęch Piotr Andrzej : 6 głosów, 0,22%

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Bury Jan : 218 głosów, 7,85%

Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata : 34 głosów, 1,22%

Kramarz Tadeusz Kazimierz : 18 głosów, 0,65%

Słupek Edward Józef : 13 głosów, 0,47%

 

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

 

Bendkowski Dawid Paweł : 3 głosy, 0,11%

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Rynasiewicz Zbigniew Franciszek : 246 głosów, 8,86%

Gwizdak Stanisław Jan : 61 głosów, 2,20%

Skowrońska Krystyna : 37 głosów, 1,33%

Ożóg Krzysztof : 18 głosów, 0,65%

 

Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

 

Szostek Roman : 3 głosy, 0,11%

 

Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

 

Bizoń Tomasz Krzysztof : 17 głosów, 0,61%

Chmura Joanna Patrycja : 3 głosy, 0,11%

 

Komitet Wyborczy Prawica

 

Romaniuk Bogdan Piotr : 5 głosów, 0,18%

Jagustyn Elżbieta Czesława : 5 głosów, 0,18%

Trojnar Maria Anna : 3 głosy, 0,11%

Gmina Żołynia

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Gołojuch Kazimierz Edward : 347 głosów, 14,51%

Ożóg Stanisław : 273 głosów, 11,41%

Tołpa Mieczysław : 164 głosów, 6,86%

Hrynkiewicz Józefa : 100 głosów, 4,18%

Szlachta Andrzej : 90 głosów, 3,76%

Pupa Zdzisław Stanisław : 29 głosów, 1,21%

 

Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

 

Lorenc Bogumiła Lucyna : 15 głosów, 0,63%

Przewrocki Piotr Marek : 5 głosów, 0,21%

 

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Kamiński Tomasz Artur : 33 głosów, 1,38%

Niewczas Marta Agata : 30 głosów, 1,25%

Wołoszyński Leszek : 4 głosy, 0,17%

 

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

 

Dziadzio Dariusz Cezar : 39 głosów, 1,63%

Kaczor Roksana Agnieszka : 15 głosów, 0,63%

Kobylarska Bożena Anna : 8 głosów, 0,33%

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Bury Jan : 224 głosów, 9,36%

Leja Małgorzata : 50 głosów, 2,09%

Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata : 26 głosów, 1,09%

Kramarz Tadeusz Kazimierz : 26 głosów, 1,09%

 

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

 

Wróbel Jerzy Bogusław : 4 głosy, 0,17%

Bendkowski Dawid Paweł : 2 głosy, 0,08%

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Rynasiewicz Zbigniew Franciszek : 343 głosów, 14,34%

Skowrońska Krystyna : 27 głosów, 1,13%

Gwizdak Stanisław Jan : 17 głosów, 0,71%

Butryn Renata Celina : 12 głosów, 0,50%

 

Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

 

Szostek Roman : 2 głosy, 0,08%

Walicka Marzena Iwona : 2 głosy, 0,08%

Chmura Józef Czesław : 2 głosy, 0,08%

Rzucidło Łukasz : 2 głosy, 0,08%

Kowal Janusz Andrzej : 2 głosy, 0,08%

 

Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

 

Bizoń Tomasz Krzysztof 11 głosów, 0,46%

Walicki Lech Karol : 3 głosy, 0,13%

Skręt Wojciech Jan : 3 głosy, 0,13%

 

Komitet Wyborczy Prawica

 

Jagustyn Elżbieta Czesława : 63 głosów, 2,63%

Romaniuk Bogdan Piotr : 2 głosy, 0,08%

Gmina Rakszawa

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Gołojuch Kazimierz Edward : 1 331 głosów, 49,61%

Ożóg Stanisław : 311 głosów, 11,59%

Hrynkiewicz Józefa : 36 głosów, 1,34%

Tołpa Mieczysław : 35 głosów, 1,30%

Pupa Zdzisław Stanisław : 21 głosów, 0,78%

 

Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

 

Przewrocki Piotr Marek : 9 głosów, 0,34%

Lorenc Bogumiła Lucyna : 7 głosów, 0,26%

 

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Niewczas Marta Agata : 36 głosów, 1,34%

Kamiński Tomasz Artur : 24 głosów, 0,89%

 

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

 

Dziadzio Dariusz Cezar : 31 głosów, 1,16%

Szlachcińska Natalia : 7 głosów, 0,26%

Kaczor Roksana Agnieszka : 6 głosów, 0,22%

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Bury Jan : 146 głosów, 5,44%

Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata : 24 0,89%

Gnatek Robert Andrzej : 6 głosów, 0,22%

 

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

 

Wróbel Jerzy Bogusław : 9 głosów, 0,34%

Piękoś Paweł Stanisław : 1 głos, 0,04%

Pikos Kazimierz : 1 0,04%

Bendkowski Dawid Paweł : 1 głos, 0,04%

Inni kandydaci zdobyli 0 głosów

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Rynasiewicz Zbigniew Franciszek : 187 głosów, 6,97%

Gwizdak Stanisław Jan : 34 głosów, 1,27%

Skowrońska Krystyna : 33 głosów, 1,23%

Ożóg Krzysztof : 13 0,48%

 

Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

 

Górecka Maria Barbara : 1 głos, 0,04%

Inni kandydaci zdobyli 0 głosów

 

Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

 

Bizoń Tomasz Krzysztof : 13 głosów, 0,48%

Skręt Wojciech Jan : 5 głosów, 0,19%

Żygadło Piotr : 4 głosy, 0,15%

 

Komitet Wyborczy Prawica

 

Jagustyn Elżbieta Czesława : 4 głosy, 0,15%

Kapica Andrzej : 2 głosy, 0,07%

Rybak Marcin Kosma : 1 głos, 0,04%

Książek Jolanta Matylda : 1 głos, 0,04%

Pozostali kandydaci zdobyli 0 głosów

Gmina Czarna

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Gołojuch Kazimierz Edward : 2 395 głosów, 53,36%

Ożóg Stanisław : 203 głosów, 4,52%

Hrynkiewicz Józefa : 61 głosów, 1,36%

Szlachta Andrzej : 59 głosów, 1,31%

 

Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

 

Przewrocki Piotr Marek : 28 głosów, 0,62%

Lorenc Bogumiła Lucyna : 20 głosów, 0,45%

Kwolek Faustyna Teresa : 5 głosów, 0,11%

 

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Kamiński Tomasz Artur : 44 głosów, 0,98%

Niewczas Marta Agata : 16 głosów, 0,36%

Radziewicz Małgorzata Alina : 7 głosów, 0,16%

 

Komitet Wyborczy Ruch Palikota

 

Dziadzio Dariusz Cezar : 45 głosów, 1,00%

Kobylarska Bożena Anna : 18 głosów, 0,40%

Smucz Robert Dariusz : 13 głosów, 0,29%

Leś Piotr : 13 głosów, 0,29%

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Kramarz Tadeusz Kazimierz : 373 głosów, 8,31%

Bury Jan : 74 głosów, 1,65%

Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata : 36 głosów, 0,80%

Słupek Edward Józef : 8 głosów, 0,18%

 

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

 

Wróbel Jerzy Bogusław : 4 głosy, 0,09%

Kawalec Małgorzata 1 głos, 0,02%

Konrad Justyna Maria : 1 głos, 0,02%

Stygar Edyta : 1 głos, 0,02%

Bendkowski Dawid Paweł : 1 głos, 0,02%

Pozostali kandydaci zdobyli 0 głosów

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

 

Rynasiewicz Zbigniew Franciszek : 285 głosów, 6,35%

Gwizdak Stanisław Jan : 81 głosów, 1,80%

Skowrońska Krystyna : 42 głosów, 0,94%

Ożóg Krzysztof : 31 głosów, 0,69%

 

Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

 

Szostek Roman : 7 głosów, 0,16%

Potocki Ryszard Zbigniew : 3 głosy, 0,07%

 

Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

 

Bizoń Tomasz Krzysztof : 23 głosów, 0,51%

Żygadło Piotr : 7 głosów, 0,16%

Skręt Wojciech Jan : 5 głosów, 0,11%

 

Komitet Wyborczy Prawica

 

Romaniuk Bogdan Piotr : 7 głosów, 0,16%

Zięba Tadeusz Mikołaj : 3 głosy, 0,07%

Walat Wiesław Jan : 3 głosy, 0,07%

 

?

 

Frekwencja wyborcza :

 

pow. łańcucki : 50.09 %

 

m. Łańcut : 54.00 %

gm. Łańcut : 50.51 %

gm. Czarna : 53.35 %

gm. Białobrzegi : 45.43 %

gm. Markowa : 42.40 %

gm. Rakszawa : 49.58 %

gm. Żołynia : 46.52 %

 

?

 

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżyk    43

Jak zawsze bardzo dobry wynik PiSu w tym rejonie. Natomiast Palikot wypadł tu słabo. Nie jest to zresztą zaskoczeniem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×