Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Transystem dostarczy 6 nowych stacji narciarskich do Szwajcarii i Hipszpanii

Recommended Posts

maciej    32

Firma Transsystem z Woli Dalszej na zlecenie szwajcarskiej firmy Bartholet Maschinenbau AG, dostarczy sześć stacji narciarskich do kurortów w Szwajcarii i Hiszpanii. Transport napowietrzny jest nową dziedziną w działalności Transsystemu, w której spółka ma już pewne osiągnięcia i upatruje swoją szansę. Tego rodzaju projekty Transsystem realizował już z powodzeniem we Francji, Austrii i Szwajcarii, a także w Dubaju i na Tajwanie. Do tych dwóch ostatnich krajów, wspólnie z partnerami zagranicznymi, Transsystem dostarczył kolejki typu monorail.

 

Transport napowietrzny ma duża przyszłość. Zainteresowane są nim nie tylko ośrodki sportów zimowych, ale również duże aglomeracje. W wielu miastach, zwłaszcza w ich centrach nie ma możliwości rozwijania komunikacji tradycyjnej. Alternatywą są właśnie koleje napowietrzne, które Transsystem ma już w swojej ofercie adresowanej nie tylko do odbiorców zagranicznych, ale również

krajowych. Aktualnie spółka współuczestniczy w realizacji takiego projektu w Kielcach. W ramach stałej współpracy ze szwajcarskim producentem systemów transportu osób, Bartholet Maschinenbau AG, 19 października 2011r został podpisany kontrakt ramowy na dostawę przez Transsystem sześciu stacji narciarskich. Zamówienie o wartości 1 mln Euro ma zostać zrealizowane do końca przyszłego roku.

 

Współpraca Transsystemu z firmą Bartholet Maschinenbau AG rozpoczęła się w 2008 roku. Od tego czasu zrealizowano dla Szwajcarów kilkanaście zleceń, w tym konstrukcje pod koleje typu monorail oraz wyciągi narciarskie w Europie i Azji. Kolejny, a za razem największy jak dotąd kontrakt jest dowodem na zaufanie, jakim Bartholet darzy polskiego wykonawcę. Trafią one do kurortów w Szwajcarii i w Hiszpanii.

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jozku    4

zxcasdqwertyfghvbnuioplkmjn

 

ksdjfglsjfljskljakhKLHKLHAKLH

 

WYRAŻAM PODOBNY STAN UMYSŁU na temat tej rewelacji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×