Jump to content
Sign in to follow this  
Julka

darmowe strony WWW

Recommended Posts

okura    4

Jeżeli chodzi o hosting WWW to może:

http://freehost.pl/

500MB na Dysku

Transfer bez limitu

PHP, CGI, FTP x1

np: ftp.twojadomena.pl

E-mail forwarding

Parkowanie domen

Domeny bez limitu

Backup

http://freehost.pl/?i=freeopis#ograniczenia

/nie zauważyłem by tam dawali reklamy na stronach/

Tyle, że pasuje znać przynajmniej HTML.

Jeżeli brak znajomości HTML to są inne serwisy gdzie można tworzyć stronę z szablonów gotowych, ale jak to końcowo wygląda, raczej nieciekawie. Najlepiej samemu stworzyć, bądź zoptymalizować kod szablonu strony - daje to satysfakcję, nie ma zbędnych rzeczy w kodzie, ładnie wygląda.

Jeżeli ktoś nie chce poświęcać dużo czasu na gmeranie w kodzie strony, to najlepszym rozwiązaniem pozostaje założenie bloga. Polecam usługi blogspot.com, darmowe i nie ma reklam, dostaje się też chyba 1 gb na zdjęcia.

Julka    1

dzięki okura, skomplikowane to jest? będę to robić pierwszy raz, próbowałam wczoraj na mojestrony.com.pl, ale utknęłam w jednym punkicie, to co zapisałam znikło, a na wiadomość mam czekać do 48 godzin więc to pewnie jakaś lipa, dlatego szukam rady na forum

zapomniałam dodać że chodzi mi o darmowe

okura    4

HTML troche skompliokwane, wysyłanie plików też może być kłopotliwe. Dlatego polecam założenie bloga - obsługa super łatwa, szybka i ładnie wygląda. Sam miałem bloga, ale nikt nie czytał wiec wykasowałem :)

Julka    1

HTML troche skompliokwane, wysyłanie plików też może być kłopotliwe. Dlatego polecam założenie bloga - obsługa super łatwa, szybka i ładnie wygląda. Sam miałem bloga, ale nikt nie czytał wiec wykasowałem :)

Okura, dzięki, wygląda na to, że masz u mnie dużą wódkę. strona już działa!!!

knaper88    0

Trafiłem na ten temat przez wyszukiwarkę, ale jest to temat, który sam chciałem zakładać :) Może nie dot. darmowego www ale zastanawiam się nad hostingiem, który nie zawiedzie mnie nagle w środku dużego okresu odwiedzin. Dlatego mam pytanie, czy korzystał ktokolwiek z www.nazwa.pl/hosting/ ? Jestem po prostu ciekawy, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym dostawcą? Przyda mi się to jakoś na samym początku czerwca/lipca, więc jest jeszcze trochę czasu! 

dzięki z góry!