Jump to content
Sign in to follow this  
Dedek

Sokół poczuł gorycz II porażki

Recommended Posts

Dedek    5

Wczoraj w Lublinie na hali ,,Bystrzyca'' Sokół Łańcut po raz II w tym sezonie poczuł smak porażki. Pogromcą okazałą się drużyna tamtejszego Startu.

 

Bez Marcela Wilczka i Macieja Klimy (obaj kontuzje) , Bartoszowi Dubielowi było bardzo ciężko pokonać pod koszem takich zawodników jak Przemysław Łuszczewski czy Paweł Kowalski. Nasz zawodnik dwoił się i troił, aby łańcucka drużyna wróciła do Łańcuta z kolejnym zwycięstwem, lecz pomimo wsparcia kolegów Wojciecha Pisarczyka i Tomasz Fortuny, którzy wyróżniali się w tym spotkaniu, nie udało się wygrać. Sokoły miały bardzo słabą skuteczność w rzutach za trzy - 12,5%, czyli w rzeczywistości 3 ,,trójki'' w całym meczu. Fakt faktem, kolorów dodali również sędziowie, którzy gwizdali przeróżne przewinienia wyciągnięte z kapelusza. Trener Dariusz Kaszowski tuż po meczu przeprosił grupkę 20 kibiców, którzy przyjechali wspierać dopingiem swoich ulubieńców, że musieli patrzeć na tak bardzo żenujące widowisko.

 

Co dalej ? Najważniejsze żeby zespół Sokoła nie podłamał się i w kolejnej kolejce podejmując u siebie MKS Dąbrowę Górniczą odegrał się za porażkę z Lublinem.

 

 

 

Start Lublin - NETO PTG Sokół Łańcut 59:49 (11:14, 15:8, 12:12, 21:15)

 

Start: Przemysław Łuszczewski 18 (18 zb.), Paweł Kowalski 14, Michał Aleksandrowicz 9, Sebastian Szymański 8, Kamil Michalski 5, Piotr Pustelnik 3, Sergiusz Prażmo 2, Adam Myśliwiec 0.

 

Sokół: Bartosz Dubiel 14 (12 zb.), Wojciech Pisarczyk 11, Jaromir Szurlej 9, Ireneusz Chromicz 6, Tomasz Fortuna 4, Paweł Bogdanowicz 3, Patryk Buszta 2, Jacek Balawander 0, Piotr Hałas 0.

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×