Jump to content
Sign in to follow this  
Dedek

Sokoły ruszają na Mazowsze

Recommended Posts

Dedek    5

Kolejnym wyzwaniem Sokoła Łańcut na I ligowych parkietach będzie mecz w Pruszkowie.

 

 

Gospodarze tego spotkania, czyli miejscowy Znicz, w ostatniej kolejce grali ze Spójnią Stargard Szczeciński. Mecze tych dwóch zaprzyjaźnionych kibicowsko ekip wzbudzają niesamowite emocje, zarówno na trybunach, jaki i na parkiecie. Nie inaczej było tym razem. Najwięcej punktów w teamie Pruszkowa zdobyła legenda tej drużyny - Dominik Czubek - 19. To jednak nie postanowiło o końcowym wyniku. Podopieczni trenera Tadeusza Aleksandrowicza z Adamem Parzychem (18 pkt) na czele, udowodnili o swojej wyższości i odnieśli zwycięstwo 79:73.

 

 

Sokoły podczas ubiegłego weekendu, w niezwyciężonej jak dotąd hali MOSiR w Łańcucie, widowiskowo pokonali zawodników MKSu Dąbrowa Górnicza. Gospodarze wspomagani świetną publiką oraz powrotem na parkiet Macieja Klimy oraz Marcela Wilczka wygrali prawie identycznym wynikiem wspomnianym wyżej 79:72. Warto zaznaczyć, że Maciej Klima został uznany graczem 11 kolejki ( 15 pkt, 11 zbiórek), co cieszy po jego przerwie w grze.

 

 

Mecz pomiędzy NETO PTG SOKOŁEM ŁAŃCUT a Zniczem Basket Pruszków rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę tj 4 grudnia o godzinie 18:00.

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×