Jump to content
Sign in to follow this  
Dedek

Pruszków lepszy od Łańcuta

Recommended Posts

Dedek    5

Niestety Sokołom nie udało się w niedzielny wieczór ugasić Znicz Basket Pruszków. Mazowszanie pokazali, że każdemu będzie ciężko zdobyć ich twierdzę, a przede wszystkim udowodnili, że bardzo szybko rosną w siłę.

 

 

Koszykarze trenera Dariusza Kaszowskiego nie popisali się kolejny raz skutecznością (rzuty za 2-34%, za 3-37%, za 1-25%). Pierwszy raz w drużynie z Łańcuta doszło do tak słabej wymiany ciosów na parkiecie. Ponad połowa zawodników osiągnęła eval poniżej zera, a Dubi rozegrał chyba najgorszy mecz w sezonie (-18, 0 pkt). Niezawodny Maciej Klima, który znowu na swoje konto może dopisać double-double (19pkt, 11zb), nie uratował swoich kolegów przed porażką.

 

W ekipie Mazowsza od początku dobrze funkcjonowała obrona, a przede wszystkim Pruszkowianie celnie trafiali do kosza. Szczególnie wyróżniali się Adrian Suliński, Dominik Czubek oraz Łukasz Bonarek. Jednak cały zespół zasługuje na brawa, gdyż Znicz jest dopiero drugą drużyną, której udało się pokonać lidera.

 

 

 

 

Znicz Basket Pruszków - NETO PTG Sokół Łańcut 71:57 (17:10, 17:19, 19:18, 18:10)

 

Znicz: Malewski 15, Bonarek 13, Suliński 10, Matuszewski 9, Czubek 9, Szymański 9, Misiewicz 6, Czosnowski 0, Osiakowski 0, Potraski 0.

 

Sokół: Klima 19, Szurlej 10, Pisarczyk 8, Wilczek 8, Fortuna 7, Hałas 5, Balawender 0, Bogdanowicz 0, Dubiel 0, Chromicz 0.

 

 

 

 

Kolejnym rywalem Sokoła Łańcut będzie zespół z Torunia, a rywalizację między tymi teamami obejrzymy już 8 grudnia (nietypowo w czwartek) o godzinie 18:00 w hali sportowej w Łańcucie. Już teraz serdecznie zapraszamy .

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×