Jump to content
Sign in to follow this  
L.mArK

Alkohole 24h

Recommended Posts

Julka    1

Taki sklep z dowozem (ło, ale pomysł) na terenie Łańcuta i okolic to biznes na pewno skazany na sukces.

Szczególnie w godzinach nocno - wieczornych lub w święta.

Gdyby to był sukces to może ktoś już by się chwycił za pomysł. Temat ma już trochę czasu i nikt go nie podjął. Obawiam się, że jednak nie byłby to sukces, bo koszta alkoholu by wzrosły i wtedy ludzie by jojoczyli, że drogo.

Dodatkowo ciekawe jakie byłyby reakcje społeczeństwa, gadali by od razu ludzie, że promowania pijaństwa, że sprzedaż poza miejscem przeznaczonym do sprzedaży... Zawsze by się znalazł jakiś malkontent - nawet wśród tych którzy popierali na początku pomysł.

Ja bym raczej sugerował zmianę prawa tak by alkohol był dostępny w każdym sklepie spełniającym wymogi i nie łamiącym prawa. Obecnie z tego co wiem są różne limity, że taki a taki sklep może dostać licencję na mocne alkohole, a reszta tylko piwem może handlować. Zupełnie jak za komuny, gdzie na antene satelitarną trzeba było mieć zezwolenie (tak mi opowiadano).

Jarucha    30

problem z kupowaniem na zapas jest taki że zapas sie wypija bez potrzeby ;) a czasem kumpel w potrzebie wpadnie po północy, w barku pusto i trzeba kombinować

Falkhor    63

Tak rozumując - że zawsze większe i większe zapasy - doszlibyśmy do sytuacji, w której non stop trzeba być podpiętym do źródła ;) Bo nie znasz dnia ani godziny :ph34r:B)

krzemienica    0

no niestety, spozycie w naszym meście z roku na rok coraz większe więc myślę, że biorąc pod uwagę kilka kwestii, to dobry pomysł

swoją droga

pamietacie takiego gościa co się zawsze szwędał po centrum, w czerwonej czapce, co sie z nim dzieje, wie ktoś? nie widać go

cstself    0

Inną sprawą jest również to, że ciężko dostać pozwolenie na otwarcie takiego miejsca mimo, że w wielu miastach brakuje sklepu 24h na dobę.