Jump to content
Sign in to follow this  
Totti

Rada Miasta - transmisja

Recommended Posts

Totti    0

Czy ktos wie dlaczego nie ma juz transmisji obrad Rady Miasta Łańcuta ? Czyzby włodarze zabronili ? Nawet na forum brak jest jakiejkolwiek informacji o odbytej sesji .

Andrzej    22

Witam,

Odpowiadając na pytanie informuję, że nie ma jakichkolwiek zakazów ze strony Burmistrza Miasta dotyczących transmisji obrad RM w internecie. Chwilowe zawieszenie transmisji spowodowane jest względami technicznymi łącza internetowego.

Andrzej Piechowski

Totti    0

Pani Andrzeju ...pytałem ostatnio panów od tv Łańcut i pytali aby zapytac Burmistrza . Cos tu nie gra . :D

Przepraszam ...powiedzieli ,ze to pytanie nie do nich, a do Burmistrza .

Andrzej    22

Wszystko "gra". Od udzielania wszelkich informacji dotyczących TV Lancut w imieniu Burmistrza jestem ja. Panowie od TV realizują swoje zadanie sumiennie i rzetelnie , a odpowiedź z ich strony była prawidłowa. Tak jak wspomniałem wcześniej wystąpiły pewne kłopoty z łączem internetowym i administratorem serwera, ale to są już sprawy biznesowe. Pragnę nadmienić, że sprawy idą w dobrą stronę i na pewno transmisje będą realizowane.

pozdrawiam

Andrzej Piechowski

maciej    32

Panie Andrzeju, faktycznie ostatnia sesja rady miasta nie była nagrywana przez Tv Łańcut, nawet, aby potem odnaleźć ją w archiwum na stronie UM. Domyślam się, że sytuacja tym razem była spowodowana osobistą smutną sytuacją pana Dubiela, którą w 100% rozumiem. Czy mam rację ?

Andrzej    22

Tak Panie Macieju! Ma Pan rację i dziekuję Panu za to pytanie. Szkoda, że Tomkowi 74 nie wystarczyła moja poprzednia odpowiedź. Jeżeli Tomek74 chce szczegółowych informacji zapraszam do MDK to przedyskutujemy temat:)

Andrzej    22

Pani Andrzeju cos przedłużaja sie te kłoopoty techniczne ...znowu brak było transmisji ...............

;) Witam, witam. Kłopoty były i zostały częściowo rozwiązane. Niebawem relacja z obrad Sesji Rady Miasta ponownie zagości w relacji TV Łańcut. Jednocześnie informuję, że wszystkie Sesje RM są otwarte i można w nich bezpośrednio uczestniczyć :) .

Pozdrawiam

Andrzej Piechowski