Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Prometheus - prequel Alien już w 2012!

Recommended Posts

Falkhor    63

Zwiastun filmu, na który już chwilę czekam, i jeszcze poczekam, ale mam nadzieję, że będzie WARTO ;)

Riddley Scott tworzy SF? Nie takie zaskakujące, acz rzadkie wydarzenie. Ostatnim dziełem Scotta w tym typie był, uwaga, Łowca Androidów. Też ten film pamiętacie? To też będziecie mieć nadzieje wobec historii o Obcych :( Bo '8. pasażer Nostromo' to też jego dzieło. Dobrze zna rasę morderców i mistrzów przetrwania.

W Polsce najszybciej obejrzymy go przez platformę cyfrową lub zagraniczne DVD - rozbieżność w premierach jest przynajmniej 3miesięczna :/

Zwiastun deeeeeelikatnie przypomina mi anime Death Space, no ale tylko delikatnie. Jeśli będzie dużo świetnych efektów i Scottowe ujęcia akcji - będzie przy czym posiedzieć.

Falkhor    63

Jozku - Jak się ściśnie mocniej, to sam zniknie.

Proszę o wypowiedzi w temacie...

Co do samego filmu - dla zainteresowanych - link do filmwebu oraz imdb.

Więcej fotosów, więcej smaczków :( Tylko czekać ;)

Neołafita    42

Ciekawe czy jakąś fajną grę przy okazji wypuszczą? :unsure:

Falkhor jak już będziesz na tych portalach to sprawdź sobie co łaska:

- Jak się nazywa film do którego Prometheus jest prequelem

- Co można nazwać prequelem do filmu Aliens

PS:Frangas non flectes

Falkhor    63

KatMajster - Ano to, to ;)

Wewnętrznie to jestem rozdarty :D Bo czekam na efekty ale nie chcę, by były tylko efekty - tylko klimat i nawet prosta, ale ciekawa fabuła. Nie musi być od razu miliona wątków, tylko kilka uzasadnionych :D :D

danny    15

Po obejrzeniu zwiastuna - ujęcia i klimat apetyczny, nie wiadomo jak z fabułą. Ja osobiście nie uważam za wybitne kino aliens vs predator, zwłaszcza drugą część, jak widzę marines to mnie obrzydza. Natomiast w zwiastunie zauważyłem nawiąznia do klasycznej serii o alienach w scenerii, pojazdach i jakość zwiastuna też jakby z lat 70. ;), to tylko może być z korzyścią. Też moge powiedzieć że czekam.