Jump to content
Sign in to follow this  
Szczus

Zloty motocyklowe w Łańcucie

Recommended Posts

Szczus    63

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwuśladu od roku mam swoja ekipę z którą jeżdżę jednak chciałbym zapytać może ktoś się orientuje czy są w Łańcucie zloty lub zlociki nieformalne robione ?? Chodzi mi o to żeby nawet się zebrać w grupkę i machnąć jakaś trasę .

Guest ruch4s   
Guest ruch4s

nie wiem, ale jutro rejestruje moto i chętnie z Wami gdzieś polatam :)

Szczus    63

kolego obecnie mam motor w naprawie ale będę pamiętał o tobie jak tylko go zrobię .Możesz się pochwalić jakiego rumaka nabyłeś??

Szczus    63

czego uważasz że nie ma czym się chwalić ?? Widzę że dopiero zaczynasz przygodę z jednośladem ktoś mi dał na początek taką radę "nie ważne czym jeździsz i jak drogi jest twój motocykl liczy się pasja bo każda maszyna ma swoją dusze " i coś w tym jest .

Szczus    63

Musze przynac ze jak narazie jestem zaskoczony Motofestiwalem w Łańcucie super zorganizowane parada byla swietna sznur motorow ciagna sie nie bylo widac konca wieczorem wybieram sie na koncerty bedzie ktos z forumowiczów??

Falkhor    63

Szczerze... sam nie jeżdżę, ale podoba mi się magia jednośladów.

Gdyby było coś jeszcze niż tylko przejazd - pewnie zorganizowałbym sobie dzień.

Szczus    63

no sa konkursy koncerty fajna atmosfera , szkoda tylko ze Monstrum nie zawital do nas z powodu zdrowotnych jednego czlonka zespolu

Neołafita    42

Mi tam bardziej brakowało Złych Psów  :(

Tak czy siak, się działo!

No a Horda dała lekcję, że nawet w niesprzyjających okolicznościach można zrobić ciekawą imprezę.

caulfield    9

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwuśladu od roku mam swoja ekipę z którą jeżdżę jednak chciałbym zapytać może ktoś się orientuje czy są w Łańcucie zloty lub zlociki nieformalne robione ?? Chodzi mi o to żeby nawet się zebrać w grupkę i machnąć jakaś trasę .

Szczus, możesz powiedzieć jaką masz maszynę i generalnie czym jeździ wasza ekipa? Nie ukrywam, ze też jestem fanem dwóch kółek zwłaszcza tych starych, i ciągle przymierzam sie do zakupu własnego sprzętu.

Szczus    63

Nasza ekipa się rozpadła ,część wyjechała jak wszyscy za chlebem za granice ,ja też się do tego przymierzam i właśnie się pozbywam mojego drugiego motorku a posiadam Kawasaki en 500 2002 r mały bo na takiego mnie  stać teraz ,kiedyś na pewno się coś większego kupi kiedyś ,  Motocykle to piękna sprawa ,pasja ,wolność cała otoczka wokół ,i powiem że nawet zima ma swój urok bo wtedy się nabiera apetyt na jazdę . Nasza ekipa miała zróżnicowane jednoślady Suzuki bandit 600 , kawasaki ninja 600,900, Yamaha zx 750 , honda cbr , triumph rocket 2,4 l oprócz tego mamy gazele,wsk ,shl ale to raczej wystawowe nie jeździ się na tym   .A ty do czego się przymierzasz ?? 

Neołafita    42

Taa, w sumie blisko 35 lecia, mam nadzieję, że chłopakom pary nie braknie :)

Zaś co do pogody, jakoś nie wystraszyła ludzi 3 lata temu  :P