Jump to content
Sign in to follow this  
Dedek

Zapowiedź meczu NETO PTG SOKÓŁ ŁAŃCUT - SKK Siedlce

Recommended Posts

Dedek    5

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie. W Łańcuckiej Twierdzy Sokoły spotkają się z graczami z Siedlec. Goście nie przegrali od 5 kolejek, a ich ostatnią zdobyczą była Spójnia Stargard Szczeciński, która zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli.

 

 

Ekipa Sokoła również nie może narzekać na bilans ostatnich meczów. Z dorobkiem 32 punktów góruje w ogólnej klasyfikacji, a passę bez porażek utrzymuje od 4 spotkań.

 

Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem pośród naszych koszykarzy w ostatnich czasach jest Marcel Wilczek. W meczu z Jelenią górą zdobył 24 punkty, a do tego 17 zbiórek, co dało mu miano bycia w pierwszej piątce zawodników I Ligi.

 

Team Siedlec to głównie Adrian Czerwonka, Kamil Sulima, Łukasz Ratajczak i Radosław Basiński. Właśnie ta czwórka gra pierwsze skrzypce w tej drużynie, na co wskazywać mogą nie tylko ich indywidualne osiągnięcia, a ponadto efektowne zwycięstwa odnoszone na parkietach innych I-ligowych zespołów.

 

 

 

Jakim wynikiem zakończy się sobotni pojedynek tych drużyn? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy na Halę MOSiR w Łańcucie na godzinę 17:30 w sobotę 28 stycznia.

 

Ceny biletów : 5 ulga, 10 normalny.

 

 

Serdecznie zapraszamy !

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×