Jump to content
Sign in to follow this  
baran18

Szukam osoby chętnej do malego remontu...

Recommended Posts

baran18    0

Szukam osoby do remontu niewielkiej kuchni.(12m2).. osoby uczciwej, pracowitej i szybkiej. Płacę niewiele gdyz zaledwie 300-500zł . Lecz zapewniam wszystkie materialy oraz narzędzia potrzebne do remontu. Remont kuchni ma polegac na:

- wymienie jednej zgnitej belki

- obiciu scian plytami gipsowymi(montowanie na profilach)

- malowaniu scian

- ulożeniu płytek

Korytarza do niej prowadzcego(8-10m2):

- oczyszczeniu scian

- oraz pomalowaniu

w razie co pisac na e-maila adriano13.93@o2.pl

Stawka niewielka tak wiem ale dla osoby bardzo zdesperowanej lub szukajacej jakej kolwiek pracy lub osoby mlodej w wieku szkolnym z takowymi kwalifikacjami zawodowymi w sam raz...

Guest Bake   
Guest Bake

jak znajdziesz kogoś chętnego zrobic coś takiego dobrze za takie pieniądze daj znać

!

nie ma szans.

to jakaś prowokacja?

baran18    0

juz mam 3 chętnych.. a myslisz ze osoby uczace sie a potrafiace takie czynnosci dobrze wykonac to co? nie podjemą takiej pracy? mylisz sie...

Guest Bake   
Guest Bake

heheh ZOBACZYMY ;)

ja bym tam nie chciał żeby się ktoś na mojej kuchni uczył to raz. Dwa to nikt normalny nie zrobi tego dobrze za takie pieniądze. zapomnij. Dobry fachowiec zaśmieje Ci się w twarz.

Zrobi Ci jakiś :fachowiec: za 300 zł, będziesz wszystko robił jeszcze raz. I jak wierzysz że jest inaczej to faktycznie jestes .....

Szczus    63

Bake ja czasem wole takiego początkującego będzie to robił starannie a taki fachowiec to rożnie robi szczególnie jak za małe pieniądze wiem bo mój ojciec ma firmę budowlana i robiłem uu niego na co dzień widziałem tych fachowców . A mlody zawsze ma werwę do tego i stara się dokladnie to zrobić

Guest Bake   
Guest Bake

dobra dobra, jakieś tam doświadczenie w dobieraniu fachowców mam. Starać się może chcieć ale nikt kto coś potrafi nie zrobi tyle roboty za 300 zł. prędzej jakiś żul spod sklepu itp itd. ale spoko spoko, pożyjemy zobaczymy

o

;)

Szczus    63

bake ja jak chodziłem do gimnazjum sam robiłem remont w pokoju ze szpachlowaniem łącznie wymiana parapetu zdzieranie starej podłogi odgrzybianie przy wylewce ojciec mi pomógł ,płytki w liceum już sobie kładłem i śmiem twierdzić że dziś wcale nie uważam żeby robota była spartolona

Guest Bake   
Guest Bake

Szczus ...nikt normalny mu za 300 zł tyle roboty nie zrobi... dlaczego się oszukiwać ?

Szczus    63

prawda ale zauważ że on nikogo nie okłamuje od razu pisze że za psie pieniądze więc nie wiem czemu się tak go czepiasz ,jak bym nie miał dochodów to z nudów bym może wziął tą robotę a były takie biedne czasy że napewo bym nie pogardził ludzie 500 zł żeby zarobić czasem muszą dwa tyg tyrać myśle że dwa tyg by wystarczyło na tą robotę . Doświadczenie zdobyte bezcenne a i odpowiedzialność mała .

Guest Bake   
Guest Bake

Troszke racji masz. Ale dobrego fachowca od ręki nie znajdzie. I zależy jak kto mysli.

Mi by było szkoda materiałów marnować by ktoś się na mojej kuchni uczył ;)

Szczus    63

no szczerze to wolałbym sam się za to zabrać i się nauczyć niż komuś dać takie możliwości i 500 zł w kieszeni zostaje

l__s2    15

Bake, czasem ten co mniej bierze zrobi lepiej od tego "super fachowca" co bierze drugie tyle...

Guest Bake   
Guest Bake

jasne, cena nie jest wyznacznikiem jakości. Ale jeżeli cena jest skandalicznie niska coś za tym stoi. Co za coś.

michal21    2

uwazam ze osoba zakladająca ten watek doskonale zdaje sobie sprawę że w tym przedziale cenowym nie znajdzie nikogo z doswiadczeniem ... oczekiwania są raczej inne... pomoc w wymienionych czynnosciach , osoby uczące się o takim profilu zawodowym,sądzę że chetni się znajdą, efekty - nie uważam że są skazane na porażkę ...

dodam tylko że ja podczas swojego remontu kuchni zatrudniłem wykwalifikowanych pracowników, zrobili dobrze ale wzięli dobrą kasę ;)

każdy radzi sobie jak może, życzę powodzenia

aserty    1

no szczerze to wolałbym sam się za to zabrać i się nauczyć niż komuś dać takie możliwości i 500 zł w kieszeni zostaje

za taka kase to faktycznie lepiej sie za to nie zabierac... wiec jesli sie znajdzie taka osba to raczej za swoj czas zmanowany na nauke i robienie samemu mozna komus dac ta kase na przyslowiowa "flaszke" i on zrobi...

Jak sie znajdzie ktos kompetentny to praktycznie pracownik za darmo wiec mysle ze tez bym sie z kanapy nie ruszl;p