Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Pomoc prawna z Lancut.org

Recommended Posts

maciej    32

Pragniemy przedstawić naszym Czytelnikom kolejną nowość w 2012 roku na największym niezależnym portalu internetowym miasta i powiatu łańcuckiego. Tym razem mamy do zaproponowania możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji prawnych za pośrednictwem naszego serwisu współpracującego z profesjonalnym radcą prawnym Pawłem Trzeciakiem (Kancelaria Radcy Prawnego, ul. 3 Maja 11/9, 35-030 Rzeszów). Gwarantujemy pełną anonimowość w opublikowanych na naszych łamach poradach. Informujemy ponadto, że poradnictwo prawne udzielane jest tylko osobom fizycznym zamieszkującym powiat łańcucki i nasz specjalista odpowiada wyłącznie na stronach portalu. Poradnictwo obywatelskie to przede wszystkim udzielenie porady prawnej i informacji o obowiązującym stanie prawnym dotyczącym zgłoszonego problemu. Jeżeli nasi Czytelnicy mają pytania dotyczące spraw - i praw - związanych z mieszkaniem, ubezpieczeniem społecznym, zatrudnieniem, administracją publiczną, innymi sytuacjami gdzie pojawiają się paragrafy, ustawy, kodeksy - zachęcamy do napisania za pośrednictwem specjalnie przeznaczonego do tego formularza.


Wyślij już dziś swoje pytanie, opisz problem. Radca prawny, Paweł Trzeciak, fachowo odpowie na zadanie pytanie w naszym serwisie.


[contact-form-7 id=8356" title="Porada prawna]


Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites
maciej    32

A gdzie ten formularz ? Czy pytania będą widoczne na forum ?

Pytania wraz z odpowiedzią będą publikowane na łamach naszego portalu lancut.org z zachowaniem pełnej anonimowości pytającej osoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Niektórzy pytają - dlaczego kancelaria z Rzeszowa? Odpowiadamy - w Łańcucie było średnie zainteresowanie takim tematem i kancelaria z Rzeszowa zareagowała najszybciej :D

Porady będą publikowane cyklicznie, zakładamy że raz w tygodniu. No i wiadomo - nie wszystkie pewnie się da radę opracować, stąd w praniu musi wyjść, jak to będzie funkcjonować. Zależne jest to od złożoności pytania i materii. Ale, jak mówię, wszystko wyjdzie w czasie.

Liczymy, że bardzo przyda się to naszym Użytkownikom i mieszkańcom regionu. W końcu wiele pism, magazynów - stara się w ten sposób pomagać swoim Czytelnikom. To my też :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×