Jump to content
Sign in to follow this  
kurs masaz tajski

kursy masazu na krzesle warszawa krakow wroclaw poznan szcze

Recommended Posts

Masaz wykonywany na krzesle do masazu, ale z braku takiego mozna go dostosowac do masazu na krzesle biurowym, taborecie, a nawet do siedzenia na podlodze.

Czescia masazu sa rowniez techniki rozciagajace, ktore pracownicy moga wykonywac w swoim wolnym czasie.

Poniewaz jest to masaz silny i wykonywany z reguly przez wiele godzin i czesto bez przerw, to bedzie pokazana rowniez technika uzycia kijkow do masazu, zamiast palcow i kciukow.

Oprocz plecow, szyi i ramion, masuje sie rowniez dlonie i glowe. Material szkoleniowy obejmuje ponad 30 minut roznych technik, ale zabieg trwa z reguly 10-15 minut i dobiera sie techniki w zaleznosci od potrzeby klienta.

Jest to kurs praktyczny, bez teorii.

Jednodniowy kurs planowany w Legionowie k Warszawy w sobote 19.5, zajecia od rana do nocy, koszt 400zl/2 osoby 700zl.

W miare zainteresowania moze sie on rowniez odbyc w wielkanoc, majowke i boze cialo w Kampinosie k Warszawy.

W Legionowie planowany jest rowniez w niedziele, 20.5 tajski masaz stop, koszt 400zl/2 osoby 700.

Trwaja juz zapisy na te oba kursy, zaliczka 100zl/osoba/kurs. Kontakt do mnie massagewarsaw@gmail.com , a nastepnie przekaze namiary na organizatorke w Legionowie.

Nauczycielka z Tajlandii moze rowniez dojechac do was na miejsce.

http://massagethai.info kurs masaż tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle warszawa krakow koszalin kielce szczecin

Zapraszam na kursy szkoleniowe, otwarte również dla amatorów masażu

Jestem terapeutką i nauczycielką jogicznego masażu tajskiego, indonezyjskiego, tajskiego masażu stóp i tajskiego masażu ziołowego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wykonałam grubo ponad dziesięć tysięcy zabiegów, każdy trwający co najmniej godzine, i wyszkoliłam w trybie indywidualnym w Tajlandii ponad 500 masażystów, jak również setki na licznych kursach publicznych i prywatnych w Polsce.

Jestem jedyną nauczycielką masażu tajskiego, indonezyjskiego, tajskiego masażu stóp i tajskiego masażu ziołowego w Polsce. Oprócz tych kursów, uczyłam na prywatnych kursach masażu na krześle (firmowy) w oparciu o techniki orientalne, masaż twarzy/głowy (będące technikami kursu zaawansowanego masażu tajskiego) oraz kurs tajskie spa (włączając peeling tajskimi ziołami).

Prowadzę kursy w Warszawie, Krakowie, Kielcach, Szczecinie i Koszalinie. Prowadziłam liczne kursy we Wroclawiu, Katowicach, Gdansku, Poznaniu, Lodzi, Zywcu, Płocku i wielu mniejszych miejscowościach. W dowolnym czasie mogę dojechać na kurs do Ciebie na miejsce.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this