Jump to content
Sign in to follow this  
l__s2

nowy wygląd

Recommended Posts

l__s2    15

co do nowego wyglądu, brakuje mi przy każdym poście godziny jego wysłania, brakuje shoutboxa, nie wyświetla awatarów i tego bocznego paska co pokazywał tematy z najnowszymi postami,

a po za tym wygląd na +, oko się nie musi przyzwyczajać do wyglądu bo jest on dla mnie znany z innych forum :D

danny    15

Forum straciło troszke na oryginalności :D ale pewnie na rzecz lepszego utrzymania stronki. Standardowy wygląd jak na kilku innych forach, do którego nigdy nie miałem zastrzeżeń. Świetnie forum się prezentuje na komórce, wątpię aby byłą wymagana specjalna wersja "mobilna". Hmm chociaż google na operze mini wskazuje forum jako wersja mobilna, ale ja tam różnicy nie widze heh.

maciej    32

Silnik został zmieniony na "lepszy" pod względem stabilności oraz wykorzystania zasobów serwera. MyBB na którym do tej pory było forum zaczynało ciut mulić nasz serwer VPS. Teraz powinno być lepiej.

Fakt faktem wygląd jest standardowy. Nagłówek zostanie dostosowany do poprzedniego wyglądu :D reszta tak jak zauważyli poprzednicy znany z internetu.

Czekamy na kolejne uwagi.

Przeniesienie informacji o autorze posta na lewą stronę - prawa strona to jakiś dziwny wymysł twórców phpBB...

No i w końcu mamy emotki z IPB a nie te paskudztwa, które były niedawno.

maciej    32
Przeniesienie informacji o autorze posta na lewą stronę - prawa strona to jakiś dziwny wymysł twórców phpBB...

Czyli lepiej czy gorzej ?

-

Czy widać chat na głównej ?

l__s2    15

jak dla mnie to brakuje jeszcze godziny dodania przy każdym poście, sama data to trochę mało

a poza tym to wszystko ok :D

maciej    32

Panel użytkownika - Ustawienia - Format daty - Każdy może indywidualnie ustawić swój format według gustu :D

Pratt    57

Czy ten skrypt forum pisał jakiś muzułmanin? Przenieście avatary i informacje o stronie na lewą część forum. Czuję się jakbym odwiedzał arabską wikipedię :/

maciej    32
Szkoda, że nie poczekaliście na MyBB 2, bo może się okazać, że będzie lepsze od phpBB.

Cały czas czekaliśmy na wydanie 2.0, ale ani widu ani słychu konkretniejszego terminu. Ze względu na lepszy kod, obecnie zostało wybrane phpbb3. Cały czas mamy nadzieje, że kiedyś uda nam się zarobić na IPB :D ale to jeszcze nie ten czas.

PS. Faktycznie po prawej stronie profil jest taki zły ? Mi osobiście się nawet tak podoba. Proszę o opinie.

l__s2    15

mi taki wygląd nie przeszkadza w niczym, od ponad roku praktycznie codziennie przeglądam forum z profilem z prawej strony, to jest raczej kwestia przyzwyczajenia

maciej    32

Ciekawy jestem zdania naszych forumowiczów, czy warto zainwestować w IP.Board :D Kwota niemała, to fakt.

Od wydania wersji 4.x moim zdaniem wygrywa vBulletin w porównaniu IPB - vB w płatnych skryptach, jednak jest droższy o 20 dolarów.

Najlepiej.. pobrać z Internetu najnowsze kopie obu skryptów i na localhoście zainstalować obydwa porównując rzeczy, które Was interesują.

Guest   
Guest

aaaaaa jakie duże avatary aaaa :D

prosto i przejrzyście. Na razie takie obdarcie z klimatu, nie wiem czy będzie czekajcie sprawdze

Ksiądz pedofil

http://www.fakt.pl/Oto-ksiadz-pedofil-,artykuly,103894,1.html

no nie wiem.

Ale wydaje mi się że chodzi szybciej. A zmiany pewno są konieczne jeżeli jest potrzeba rozwoju.

edit. podpis mi nie działa

edit2. :D:)

edit3. dalej ta emotka