Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Skarga na 'pracę' listonosza?

Recommended Posts

Falkhor    63

Przerzucona nie znaczy - nie istotna. Nie mówię o sklepach Allegro - mówię o sklepach a może raczej małych przedsiębiorcach, którym regularny kontakt papierowy byłby bardzo przydatny, ale nie jest skuteczny (Poczta) albo jest zbyt drogi (kurierzy). Może to tez dlatego, że kurierskie firmy nie chcą się bawić w taką drobinkę - bo po co - lepiej większa paka za cenę 10 małych listów. A paliwo - jedno ;)

Można jeszcze w tym miejscu pomyśleć o... skardze zbiorowej - jeśli ma się jako tako zgrane sąsiedztwo lub zna się inne osoby z rejonu, które są 'pomijane' w priorytetach pracy prawdziwego listonosza.

Guest Bake   
Guest Bake

Falk nie sa to wielkie kwoty. Ostatnio dostałem paczke z ups transport z POBRANIEM 15 zł

Falkhor    63

Bake - Ale paczkę. A wiesz... ludzie listy piszą. Dokumenty wysyłają. CV i list motywacyjny czy coś ;) Faktury. Skany projektów. Sporo tego jest, uwierz mi, co mieści się w zwykłej kopercie i waży 65 gram ;)

Guest Iga   
Guest Iga

A co zrobić jeśli listonosz twierdzi, że pozostawił potwierdzenia wpłat wraz z resztą pieniędzy w skrzynce na listy choć nie miało to miejsca. Mama, która jest starszą osobą czekała w ten dzień na listonosza przy płocie a ten się nie pojawił. A teraz twierdzi, że sami to "ukradliśmy"?

Falkhor    63
pozostawił potwierdzenia wpłat wraz z resztą pieniędzy w skrzynce na listy

Zostawił pieniądze luzem w skrzynce? I nawet bez pokwitowania? To albo podrobił podpis, albo nie jest listonoszem 8)

Julka    1

Tak to dokładnie ten pan :) też mam takie odczucie ze lubi to co robi :)

Ja także potwierdzam, świetny gość

Sign in to follow this