Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Sprawca awantury groził samobójstwem

Recommended Posts

maciej    32

W poniedziałek, około godziny 18.00, dyżurny łańcuckiej komendy został powiadomiony o niepokojącej awanturze domowej. Jej sprawca, 49-letni mężczyzna, groził pozostałym domownikom pobiciem, następnie groził im zabiciem. W końcu zapowiadając samobójstwo odjechał z miejsca zamieszkania samochodem. - informuje Oficer Prasowy Policji w Łańcucie asp. Mariusz Stanio.

Z ustaleń dokonanych przez policjantów wynikało, że jego groźba jest realna. Dyżurny poinformował wszystkie okoliczne jednostki Policji o zdarzeniu i samochodzie, którym poruszał się mężczyzna. W poszukiwaniach uczestniczyli także wszyscy będący w służbie policjanci łańcuckiej komendy i podległych posterunków Policji. - dodaje Stanio.

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach, mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Następnie został oddany odpowiednim służbom medycznym.

 

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pratt    57

Groźbą samobójstwa to bym się nie przejmował u takiej osoby, gorzej z tymi groźbami odebrania życia członkom rodziny.

 

Oby tęgie głowy psychologów i prawo nie zbagatelizowało sprawy, bo inaczej za jakiś czas przyjedzie TVN i będzie wypytywać babuszki sąsiadki "to jaki był ten wasz sąsiad, że zabił całą rodzinę?".

 

Prawdziwy samobójca nie chwali się, że idzie targnąć się na swoje życie, takie afiszowanie się z zamiarem to "wołanie o pomoc". Prawdziwy samobójca nie wiesza się w domu na odgłos kluczy w drzwiach.

Edited by Pratt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Pratt - A zdziwiłbyś się, gdyby od tych staruszek padło to co zwykle? A dobry był, nikomu nie przeszkadzał, taki cichy, do kościoła chodził...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×