Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Motocykliści poszkodowani w wypadkach drogowych

Recommended Posts

maciej    32

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. Oba wydarzyły się wczoraj wieczorem, pierwszy w Markowej, drugi w Łańcucie. Trzy osoby ranne trafiły do szpitala.

 

 - Do pierwszego wypadku doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 881 z drogą powiatową w Markowej. Kierujący volkswagenem golfem, mieszkaniec Markowej, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w kierunku Sieteszy motocykliście. W wyniku zderzenia zarówno motocyklista, jak i jego pasażerka odnieśli obrażenia, w wyniku których zostali przewiezieni do szpitala w Łańcucie. Oboje są mieszkańcami powiatu przeworskiego. Kierowca volkswagena był trzeźwy.- informuje naszą redakcję asp. Mariusz Stanio - rzecznik KPP w Łańcucie.

 

- Drugi wypadek miał miejsce niespełna godzinę później, na krajowej "czwórce" w Łańcucie, przy zjeździe do położonej tam restauracji. Jadąca z kierunku Przeworska kobieta skręcała w lewo do lokalu. W czasie, kiedy kierowany przez nią peugeot przejeżdżał przez przeciwny pas ruchu, wjechał w niego jadący z przeciwka motocyklista, uderzając w okolice prawego, tylnego koła samochodu. Motocyklista, 19-letni mieszkaniec Łańcuta, odniósł poważne obrażenia i został przewieziony do szpitala w Rzeszowie. Kierująca peugeotem mieszkanka powiatu przeworskiego, była trzeźwa. - informuje asp. Stanio.

 

Dziękujemy za informacje czytelnikowi Piotrowi oraz naszemu forumowiczowi Bake.

 

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×