Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Biegał po łańcuckich plantach...nago

Recommended Posts

maciej    32

Policjanci z łańcuckiej komendy interweniowali wczoraj wieczorem w związku z bardzo nietypową sytuacją. Podczas patrolu zauważyli na plantach w centrum Łańcuta … nagiego mężczyznę.

Jak informuje naszą redakcję asp. Mariusz Stanio - rzecznik łańcuckiej komendy

- Wczoraj wieczorem, około godz. 22.30, policjanci patrolujący centrum miasta zauważyli na plantach nagiego mężczyznę, który biegł po alejce. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął się ubierać. Okazał się nim 56-letni bezdomny, dobrze znany policjantom. Zapytany o powód takiego zachowania stwierdził, że chodziło o zakład z innym mężczyzną. W przypadku wygranej miał otrzymać pieniądze. Badanie urządzeniem kontrolno-pomiarowym wykazało, że nietypowy „biegacz” był trzeźwy.

W związku z popełnionym wykroczeniem, Policja skieruje wniosek o ukaranie do sądu.

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

maciej    32

Hahaha. Brawa dla niego za odwagę. Martwi mnie jednak jedno... Czy pieniądze z zakładu dadzą radę pokryć grzywnę?

Hehe to jest dobre pytanie ;) ale pewnie skończy się na niskiej szkodliwości społecznej ;)

Guest Bake   
Guest Bake

Policjanci wykonali swój obowiązek. Bardzo dobrze że ujeli tego pana

Falkhor    63

Plus dla policji - takie zachowania też trzeba łapać. Niektórzy chyba chcieliby, żeby policja olała takie zachowania i łapała np. jednego mordercę rocznie. I jakby się o tym dobrze w gazecie czytało, nie? ;)

A zakład... ciekawy ;)

pi0trek    53

Oczywiście że takich też powinni zatrzymywać. Nie chciałbym żeby moje dziecko było zmuszone do oglądania takich widoków. Chodzi mi tylko a szum wokół tego. Artykuł na głównej w nowinach, tutaj też. Wykroczenie jak każde inne.