Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Włamywacz wpadł w policyjną zasadzkę

Recommended Posts

maciej    32

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego łańcuckiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do maszyn używanych przy budowie autostrady i kradzieży z nich paliwa.

 

Włamania do zbiorników i kradzież paliwa z maszyn pracujących przy budowie autostrady na odcinku przebiegającym przez powiat łańcucki były dużym problemem dla przedsiębiorców. W ostatnią noc maja br. w Krzemienicy, na terenie budowy autostrady, policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 26-letniego mężczyznę, który włamywał się do maszyn i kradł z nich paliwo. W trakcie czynności wykonanych przez policjantów z jego udziałem okazało się, że nie robił tego sam i nie był to jego pierwszy czyn.

Wspólnikami 26-latka okazali się dwaj jego bracia, także mieszkający w Kraczkowej. Na podstawie policyjnych ustaleń okazało się, że zatrzymani mężczuźni mają na swoim koncie szereg włamań do kontenerów i maszyn na terenie budowy autostrady w różnych miejscowościach powiatu łańcuckiego oraz kradzież, głównie paliwa, a także różnych urządzeń i przedmiotów, w tym m.in. zagęszczarki. - informuje naszą redakcję asp. Mariusz Stanio - rzecznik łańcuckiej Policji.

Cześć skradzionych rzeczy, które znajdowały w pomieszczeniach w miejscowości Tarnów, udało się już odzyskać. Obecnie trwa ustalanie wszystkich pokrzywdzonych i dalsze czynności wyjaśniające.

 

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe na ile ukradł paliwa, bo obcnie przestępstwem jest kradzież na kwotę powyżej 250 zł. No ale panowie z peo chcą zmiany prawa by przestępstwem była kradzież powyżej 1000 zł. Nowa forma dbania o swój młody i prężny elektorat?

Edited by Adelante Comandante!
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×