Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

EuroKibol Polska 2012

Recommended Posts

Falkhor    63

EuroZamieszki.jpg

Dlaczego kibolstwo w Polsce musiało zepsuć atmosferę wspaniałego święta piłki nożnej, kiedy to akurat nadwiślański kraj jest gospodarzem? Dlaczego w ogóle istnieje w kraju dotkniętymi tak wielką w swej historii ilością gwałtu i przemocy? Dlaczego ktokolwiek uznaje za właściwe bicie się w imię dyscypliny sportowej, krzewiącej szacunek i współzawodnictwo fair play?

Czy oglądaliście sceny z zamieszek?

Uwaga! W filmie są drastyczne sceny!

Jak oceniacie takie zachowania?

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Szczus    63

szczerze to nie widziałem żadnej zadymy kilka osób coś próbowało zakłócić spokój myślę że media trochę wyolbrzymiły problem i przez to znów będą krzywo na nas patrzeć na tyle milionów Polskich kibiców super dopingujących i bawiących się to naprawdę nawet nie jest kropla w morzu i niepotrzebnie takie obrazki są nagłaśniane bo tylko psują atmosferę

Dedek    5

Kto wywiesił młot i sierp o 4 nad ranem przed meczem z Ruskimi ? Kto skopał naszych POLSKICH pracowników na stadionie Narodowym? Kto się popisał napisami na murkach Mostu Poniatowskiego?! Szkoda,że tylko na takich ekscesach się skończyło, POLSKA DLA POLAKÓW !!!

• Like 1

Było kilka zamieszek, a światowe media pisały co najmniej jak o zamieszkach w Egipcie po meczu, gdy zginęło 90 osób. Żenada, no ale światowe media wiadomo w czyich łapach są i komu zależy na oczernianiu Polski.

seba    15

Niestety media dziś nie są obiektywne , szukają sensacji za wszelką cenę , szukają materiałów które się sprzedadzą a prawda jest mało ważna , najlepsze są w tym polskojęzyczne media one nawet już nie szukają sensacji one są antypolskie , a najlepszym przykładem są relacje z marszu niepodległości 11 listopada zaszłego roku , wiem jak było na prawdę bo byłem tam a co pokazały polskojęzyczne media to zobaczyłem na YT . W przypadku tych zamieszek zapewne było podobnie .