Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

EuroKibol Polska 2012

Recommended Posts

Falkhor    63

EuroZamieszki.jpg

Dlaczego kibolstwo w Polsce musiało zepsuć atmosferę wspaniałego święta piłki nożnej, kiedy to akurat nadwiślański kraj jest gospodarzem? Dlaczego w ogóle istnieje w kraju dotkniętymi tak wielką w swej historii ilością gwałtu i przemocy? Dlaczego ktokolwiek uznaje za właściwe bicie się w imię dyscypliny sportowej, krzewiącej szacunek i współzawodnictwo fair play?

Czy oglądaliście sceny z zamieszek?

Uwaga! W filmie są drastyczne sceny!

Jak oceniacie takie zachowania?

 

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczus    63

szczerze to nie widziałem żadnej zadymy kilka osób coś próbowało zakłócić spokój myślę że media trochę wyolbrzymiły problem i przez to znów będą krzywo na nas patrzeć na tyle milionów Polskich kibiców super dopingujących i bawiących się to naprawdę nawet nie jest kropla w morzu i niepotrzebnie takie obrazki są nagłaśniane bo tylko psują atmosferę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dedek    5

Kto wywiesił młot i sierp o 4 nad ranem przed meczem z Ruskimi ? Kto skopał naszych POLSKICH pracowników na stadionie Narodowym? Kto się popisał napisami na murkach Mostu Poniatowskiego?! Szkoda,że tylko na takich ekscesach się skończyło, POLSKA DLA POLAKÓW !!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było kilka zamieszek, a światowe media pisały co najmniej jak o zamieszkach w Egipcie po meczu, gdy zginęło 90 osób. Żenada, no ale światowe media wiadomo w czyich łapach są i komu zależy na oczernianiu Polski.

Share this post


Link to post
Share on other sites
seba    15

Niestety media dziś nie są obiektywne , szukają sensacji za wszelką cenę , szukają materiałów które się sprzedadzą a prawda jest mało ważna , najlepsze są w tym polskojęzyczne media one nawet już nie szukają sensacji one są antypolskie , a najlepszym przykładem są relacje z marszu niepodległości 11 listopada zaszłego roku , wiem jak było na prawdę bo byłem tam a co pokazały polskojęzyczne media to zobaczyłem na YT . W przypadku tych zamieszek zapewne było podobnie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×