Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

21. RAJD RZESZOWSKI DOMOWĄ RUNDĄ ZAŁOGI OGRYZEKRALLYSPORT

Recommended Posts

maciej    32

21. RAJD RZESZOWSKI DOMOWĄ RUNDĄ ZAŁOGI OGRYZEKRALLYSPORT

21. Rajd Rzeszowski jest dla załogi OgryzekRallySport domową rundą rozgrywaną w ramach Rajdowego Pucharu Polski. Sławomir Ogryzek – kierowca Automobilklubu Rzeszowskiego, przygotowując się do rajdu przeprowadził intensywne testy Citroëna C2 R2 Max, przejeżdżając blisko 120 km. Priorytetem jest ukończenie zawodów i znalezienie się na mecie rajdu.

Ogryzek_21-Rajd-Rzeszowski.jpg
„Przed nami domowa runda RPP – 21. Rajd Rzeszowski. 5 sierpnia odbyliśmy intensywne testy naszego Max’a w okolicach Drohobyczki k/Dynowa. Przejechaliśmy wraz z gościnnie zaproszonym pilotem – Przemkiem Mazurem blisko 120 km testowych. Przemek starał się mi pomóc w uproszczeniu opisu trasy oraz wniósł cenne uwagi do mojego stylu jazdy. Spokojniejsze prowadzenie rajdówki, przekładało się momentalnie na lepsze czasy. Myślę, że jest to dobry prognostyk i jeśli uda mi się wraz z moim etatowym pilotem Zbyszkiem Cieślarem przygotować dobry opis, osiągniemy metę z satysfakcjonującym rezultatem. Do zobaczenia na odcinkach specjalnych Rajdu Rzeszowskiego!” –
komentuje Sławomir Ogryzek

„Wykonana praca Sławka wraz z Przemkiem Mazurem, powinna pomóc nam w precyzyjniejszym i jednocześnie prostszym przygotowaniu opisu podczas zapoznania z trasą Rajdu Rzeszowskiego. Wiem jak ważny jest dla Sławka występ w swoim domowym rajdzie, dlatego też będziemy starali się jechać bezbłędnie, bez podejmowania zbędnego ryzyka. Meta w Rzeszowie jest dla Nas najważniejsza.” –
dodaje Zbigniew Cieślar

Wsparcia podczas startów w 2012 roku udzielają nam firmy: ROS-SWEET Sp. z o.o. orzechy.pl, GIGA TV Telebimy Multimedialne, Melbake oraz Blue Diamond Hotel Wellness Spa. Obsługą Citroëna C2 R2 Max zajmie się bezbłędny team: www.fightersglory.com. Zdjęcia do informacji prasowej dostarczył – Rafał Sadleja.

Ogryzek Rally Sport
Jakub Kucha

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org

Jarucha    30

http://www.rajd.rzeszow.pl/trasa/

w tym roku tylko odcinek testowy przez Handzlówkę,

OS brak... niby przez zbyt dużą liczbą wypadków w tamtym roku w Husowie

Może to i lepiej, nie będzie mi tak szkoda bo idę na wesele, ale za chwile muszę się zbierać na testowy :)