Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Wypowiedzi Łańcuckiej załogi Rajdowej Zimny Mirek Rally Team przed 21 Rajdem Rzeszowskim

Recommended Posts

maciej    32

Wypowiedzi Łańcuckiej załogi Rajdowej Zimny Mirek Rally Team przed 21 Rajdem Rzeszowskim

IMG_0213-1024x682.jpg
WITEK ZIMNY:
 - To już będzie mój czwarty start w Rajdzie Rzeszowskim. Zawsze był on dla mnie najlepszą imprezą w sezonie i jestem pewien, że i w tym roku tak będzie. Cieszy mnie, że Automobilklub Rzeszowski nie idzie na łatwiznę i co roku przygotowuje nowe, wymagające odcinki. Postaramy się wykorzystać atut domowego rajdu i osiągnąć jak najlepszy wynik. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż jak na każdym rajdzie w tym sezonie, będziemy mieć sporą konkurencje w klasie HR. Liczę na dobrą walką na odcinkach i zachęcam wszystkich do kibicowania.

SZCZEPAN MIREK: - Ja podobnie jak Witek, wystartuję w naszym domowym rajdzie po raz 4 jako zawodnik. Dobra pozycja na Rajdzie Karkonoskim oraz ostatnie przedrajdowe testy utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy w dobrej formie. Wiem, że o tym piszemy w każdej informacji, ale to dość istotne, nasze Clio dalej ma seryjny silnik i skrzynię :) Zapraszamy do Rzeszowa, na nasze stanowisko serwisowe, gdzie na pewno będziemy rozdawać nasze gadżety oraz na www.facebook.pl/zimnymirek, gdzie publikujemy różności związane z naszym teamem, www.zimnymirek.pl oraz do wyszukania naszych filmów onboard (zimny mirek karkonoski)

Start załogi Checkstar Zimny/Mirek w Rajdzie Rzeszowskim nie byłby możliwy bez wsparcia firm: Magneti Marelli Checkstar, Kingtony,G-Shock, Fota, Faber Auto, Piekarnia Elżbiety Domin, Generalni Kreatorzy Reklamy, Radia Rzeszów, programu Autombilni.pl oraz Automobilklubu Rzeszowskiego. Fot. Jakub Kucha.

Zimny Mirek Rally Team

Jakub Kucha 

Artykuł pochodzi z portalu Lancut.org