Jump to content
Sign in to follow this  
Szczus

Białobrzegom gratulujemy gospodarzy

Recommended Posts

Szczus    63

po dwóch latach nieobecnosci w tej miejscowości oczy mi wyszly na wierzch ... to co sie tam zmienilo to dla mnie jest cos nieprawdopodobnego w tak krotkim czasie... gołym okiem widac ze ktos dba a ta miejscowosc ... Nowa szkola ,hala sportowa ,orlik nawet dwa ,trybuny na stadionie moga pozazdroscic kluby z 4 ligi , GOK odnowiony wybudowane chodniki ,nowa nawierzchnia ulic, urzedy gminy odnowione , skate park , planty ,parkingi ,kaplica cementarna tyle udało mi sie zaobserwowac przejezdzajac przez ta miejscowosc napewno tego jest duzo wiecej nie wszystko udalo mi sie zobaczyc ... Łańcutowi pozostaje tylko zazdrosc

Falkhor    63

Ostatnio, jako że sezon grzybowy, kilka razy tam przejeżdżałem i zgodzę się ze Szczusem - ktoś tam po prostu dobrze zarządza :)

Szczus    63

no to co się dzieje pozytywnego w Białobrzegach to naprawdę napawa szacunkiem , pełno ludzi w centrum sportowo rekreacyjnym 3 korty tenisowe, dwa boiska do nogi do siatkówki do kosza, 2 boiska do plażówki stoły to pinponga, szachów plac zabaw dla dzieci, bieżnia z tartanem ,bieżnia do skoku w dal, rzutu kulą skate park ,siłownia, górki dla bmx i wiele innych atrakcji to wszystko ogólnodostępne i nieodpłatnie młodzież nie może narzekać że nie ma co robić  zamiast fili mdk na podzwierzyńcu można było zainwestować w coś takiego koszty utrzymania na pewno mniejsze 

Edited by Szczus