Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Zamach na władzę w Polsce

Zamach w Polsce  

8 members have voted

1. 1. Uważam, że ryzyko zamachów w Polsce jest...

• marginalne dzięki sprawnym służbom bezpieczeństwa
      0
    • niewielkie, ponieważ Polska to nie jest kraj zamachowców
      3
    • przybierające na sile wraz z napływem obcokrajowców
      0
    • istotne, ponieważ Polacy stają się desperatami
      5
  2. 2. Jak oceniasz szanse powodzenia zamachu na władzę?

• Bardzo duże
      1
    • Duże
      3
    • Małe
      3
    • Żadne
      1

Recommended Posts

Szczus    63

zastanawia mnie to ze mamy niby ta demokracje wybieramy "swoich"przedstawicieli co wybory jest to samo obiecywanie i nie dotrzymywanie tych obietnic ludzie mysla o wyjsciu na ulice ale wciaz glosoja na te same osoby czy w Polsce nie da się wybrać ludzi którzy maja pomysł na rządzenie krajem ?? Ludzia juz puszczaja nerwy i w desperacji sa w stanie dokonac zamachu to juz kolejny taki przypadek . Służę czynnie Ojczyźnie już 3 lata kocham ten kraj ale moja sytuacja powoli przybliza mnie do wyjazdu za granice czy to jest normalne ?? A dodam ze nie zarabiam najnizszej krajowej jak tysiace rodzin w kraju ale nie jestem w stanie odlozyc na swoje cztery katy ba ... nawet boje sie zakladac rodzine bo nie wiem czy sobie poradze nie chce zyc od wyplaty do wyplaty . Wiem na swiecie jest kryzys byc moze ale Polska to nie Slowacja tutaj mieszka 38 mln ludzi nasz rynek nie musi zalezec od innych panstw jezeli bysmy sie sprezyli mogli bysmy byc samowystarczalni . Czy polska nie maga rzadzic prawdziwi Patrioci ktorym nie potrzebny jest imunitet i wysokie pensje ?? Nie brakuje nam ani naukowców ani ekonomistów ani madrych ludzi wiec co z nami jest nie tak ??

"Naród wspaniały tylko ludzie k..wy" Józef Piłsudski

Edited by Szczus
  • Like 2

Falkhor    63

Heh, Józef Piłsudski powiedział wiele dosadnych, ale przykro prawdziwych 'epitetów' na temat Polaków...

Przykro, że ten kraj jest tak marnotrawiony.

Może takie myśli i pomysły na zamachy to jest efekt krańcowej dezaprobaty? Załamania?

Desperacja potrafi tworzyć niebezpiecznych ludzi.

Neołafita    42

Może szkoda ze gostek nie wywalił tego całego bałaganu, powołali by później jakom komisje sejmową była by znowu żałoba narodowa znów by mówili ze to zamach na ludzi z PiS jak

twierdzi pan M :ph34r: (wybitni mężowie stanu, kwiat narodu,elita polityczna ).

później nowe wybory może ludzi zaczęli by wreszcie coś myśleć

No tak się składa, że jak dotąd jedyny zamach polityczny był wymierzony w... PiS.

Co do działań Brunona.

Słysząc i czytając informacje o jego poczynaniach widać, że działał wręcz głupio, tak obnosząc się ze wszystkim, a nawet szukając pomocników w necie, nie kryjąc nawet swojego maila. Dodatkowo mierzył swoimi zamacho-ambicjami za wysoko.

O ile w ogóle można na zamachowcem nazwać.Raczej sfrustrowany kolekcjoner-pirotechnik. Gdyby naprawdę chciał dokonać zamachu mógł zrobić to już dawno a nie szukać dowartościowania w internecie.

Poprzednich zastąpili bardzo szybko.

A Brunon K. nie był żadnym "samotnym terrorystą". Szukał wspólników w necie, afiszował się poglądami. Tak nie robi "samotny terrorysta".

Afiszował się tylko w necie - hejter bardziej niż idealista. Zamachowiec.zaś tylko w wyobraźni chłopaczków z ABW.

Wyobraźcie sobie takiego drugiego Hitlera... Obiecuje pokój, dobrobyt, tolerancję itp. Potem dochodzi do władzy, wypowiada wojnę, na kraj sprowadza bankructwo, morduje tych którzy mu się nie podobają. itd

Hitler akurat był jednym z najbardziej słownych i aż zbyt szczerych polityków - zły przykład.

Guest Bake   
Guest Bake

najbardziej słownych?

pfff dobre sobie

obiecywał 1000 letnią rzeszę i wyższość rasy aryjskiej.

Jak to się skończyło każdy wie.

Neołafita    42
Dobrze, że się nie udało bo mielibyśmy w TV na przemian Smoleńsk i zamach na sejm :/

No gdzież temu do rozrywki typu przekładaniec (z nadchodzącą przerwą na owsiankę) z gwiazdy skaczą w błocie i mamamadzi cdn