Jump to content
Sign in to follow this  
baran18

Nowy Bar w Łańcucie na Podzwierzyńcu?

Recommended Posts

baran18    0

Witajcie. Nosze się z zamiarem otwarcia na Podzwierzyńcu lokalu z fastfudami oraz piwem. Lokalu z dobrym i tanim jedzeniem, szybką obsluga, oraz ciekawym wystrojem. Lokalu w którym będzie można  sobie spokojnie usiąć  i zjeść  coś dobrego oraz napić się piwa. W inne produkty alkoholowe nie chcę narazie wchodzić. Co sądzicie o tym pomyśle ale szczerze?

Ja głównie licze na uczniów z Technikum( Śrubowskiego), pracowników fabryki śrób KOELNER oraz na mieszkańców osiedla blokow jak i domków jednorodzinnych. Stawiam też na okoliczną mlodzież. Chciałbym poznać  waszą opinię na ten temat.

W prawdzie na podzwierzyńcu są już dwa bary : Manhatan i LaStrada lecz jeden  lokal jest za maly  a do drugiego znowu mało kto chodzi bo nie zaciekawy w nim klimat. Prosze wypowiedzcie się w tej kwestii. Chodzi mi tylko o szczerą opinię czy  taki lokal miałby ewentualne wzięcie w okolicy?

Szczus    63

Manhattan stracił klientów swoim podejściem do nich parę lat temu i większość uderza na miasto(swego czasu niezły miał ruch).Dla ludzi którzy chcą coś zjeść idą do la strady świetna pizza ,kebab raczej marny,a piwa brak i ciasno. Swego czasu panorama oferowała alternatywę ale szybko zwinęła interes (lokal był zbyt ekskluzywny).    Zastanawia mnie tylko to gdzie ty miejsce na tel lokal upatrujesz . Jeżeli byś miał klimat i bardzo dobre jadło tanie piwo to Manhattan raczej nie sprosta takiej konkurencji ,jednak jeżeli myślisz tylko o zysku(marne jedzenie, drożyzna) to się przeliczysz . 

Neołafita    42

Z trzech rzeczy: dobrze, szybko, tanio, co najwyżej dwie są możliwe do połączenia, jeśli ktoś twierdzi inaczej to... 

PS: to piwo to dla technikum?  :D

Falkhor    63

Uczniowie nie mają lab, tylko długie przerwy.

Dobrze, tanio, szybko - wg mnie aby lokal zaistniał lepiej będzie dobrze i szybko i w umiarkowanej cenie. Nie wiem, jakie tam będą fastfoody, ale nawet zapiekanki z rzeszowskiego PKP są takim połączeniem - nadal są tanie, ale są dobre i 'szybkie'. Kebab Birinci w Łańcucie przyjął się nie ze względu na cenę, ale przede wszystkim na jakość.

Trzeba wybrać - a dobry wystrój z fajnym nastrojem i klimatem szczególnie w tym pomoże.

Cena piwa - 5zł odstrasza najpospolitszych nabywców, ale może dzięki takiej cenie inni, którzy już poświęcą 5zł posiedzą w spokoju?

Guest Teddy   
Guest Teddy

Chce dobrze zjesc i sie napic piwa jade do wolanki. Zestaw obiadowy (PYSZNY)11,5 zł, piwo 4 zł świeże smaczne i piwo i żarcie :)

A gdzie byś widział lokal?

BTL    1

Szczerze marnie to widzę... za dużo fastfood"ów w Łańcucie, poza tym w tamtej okolicy jest za mały ruch ludzi. Myśląc o zakładzie koelner trzeba patrzeć na średnią wieku, oni chyba wola zjeść domowy obiad , a z reguły to po pracy prędzej pójdą do asi po piwo niż coś jeść. Szkoła to chyba raczej uczniowie wolą pójść w plener, czyli ich pobyt w barze będzie się ograniczał do kiepskiej pogody oraz przede wszystkim ograniczał ich będzie, ich własny portfel. Taki jest mój punkt widzenia ale życzę powodzenia. 

Guest Blemi   
Guest Blemi

dla nauczycieli rabat 50% -warunek - udzielanie korków, przy piwie, miałbyś cały bar ludzi:) i mądrych i głupich

Guest MAX   
Guest MAX

Uczniowie wybiorą pizzerki z biedronki albo z Asi - nie będą mieć czasu na czekanie np na zrobienie kebaba czy zapiekanki. Przerwa krótka, trzeba coś kupić i szybko zjeść.No i do Asi i biedronki blisko - a faktycznie gdzie masz zamiar to otworzyć żeby do szkoły było blisko - chyba że w dawnym biurowcu Śrub tam gdzie Husqwarna też teraz jest.  Może tam jest możliwość wynajęcia? Poza tym jak pisał Teddy - Wolanka oferuje naprawdę świetne żarcie za niezłą kasę.

Kniejas    17

Nowy bar = nowe piwa! Zwłąszcza takie dostępne ze Świata Piw! To też dobre żarcie w stylu pizza, zapiekanka ale jakość, zjadłbym pyszną zapiekankę za 6zł!

Wystrój - pizzeria Zielona ma ok styl, Kapitol trochę ciasny ale też przyjemny. Kamienica jest ok. Czyli wystrój musi być przemyślany i nie taki żeby człowiek bał się jeść pizzę w krótkich spodenkach :D

Neołafita    42

Wolałbym tego nie pisać, no ale...

Lokal współpracujący z ŚP znajduje się w... Rzeszowie, zwie się Stara Drukarnia. Oferuje walory nie tylko dla ciała (podniebienia)  :) 

Polecam!

PS: i nie to coby łańcucki MDK mógł przy nim mieć jakieś kompleksy, jest przecież najwspanialszy, jedyny nieomylny i doskonały.