Jump to content
Sign in to follow this  
charmeds

Czy ktoś tutaj w ogóle żyje???

Recommended Posts

charmeds    2

Witam nie wiem gdzie to napisać dlatego też piszę tutaj :)

Czy na tym forum w ogóle jest życie??? Tak je przeglądam i przeglądam i trafiam na same, no dobra na większość, wypowiedzi starych, to jest rok 2012 i wcześniej. Jest kilka tematów, czy też wypowiedzi z tego roku i na tym koniec. Zero aktualności, od czasu do czasu pojawi sie jakiś post, który dotyczy nowych, świeżych spraw i tyle. Może by tak jakoś to forum ruszyło do przodu?? Co Wy na to?? Jak się mmylę to proszę mnie poprawić:)

charmeds    2

No ja bym się z chęcia włączyła do jakiejś dyskusji, ale takiej z tego roku i na jakiś bierzący temat, który jest ciekawy i na który chce się pisać;)

• Like 1

Guest Gosc   
Guest Gosc

mi sie wydaje że przez decyzje właścicieli forum stara gwardia z forum odeszła - moze to i lepiej. 

A nowym nie chce się pisać :) Dlatego taki zastój :)

zdecydowanie prosciej i lepiej wypowiadac sie poprzez konta "gosc" ale ma to swoje "plusy dodatnie i plusy ujemne " :)

Szczus    63

nie wiem jak inni ale ja ostatnio nie mam czasu za dużo a poza tym rzeczywiście nie ma ciekawych tematów żeby pociągnąć ...

Guest anaruk chłopiec z polandii   

1. Forum ostatnio często jest niedostepne.

2. Za dużo wodotrysków na forum. Kiedyś było prostsze i przyjemniejsze dla oka.

3. Nic się nie dzieje w Łańcucie i okolicach.

4. Niezarejestrowani nie mogą zakładać nowych postów.

5. Większość tematów została wyczerpana.

6. Ludzie mają ważniejsze sprawy niż marnotrawienie czasu na bezowocne sprzeczki.

7. Ton wypowiedzi niektórych użytkowników wobec innych userów jest nieelegancki, np. głupawe uśmieszki, minki, szyderstwa.

Falkhor    63

Myśleć, żeby coś ruszyło, zwłaszcza bez naszego udziału - jakoś tak bardzo polsko-swojsko mi to zabrzmiało :);) /to są pewnie te szydercze i głupawe uśmieszki, tak?/

1. Forum ostatnio często jest niedostepne.

Płać i wymagaj. Czyli niekoniecznie złośliwa ironia do Autora posta, tylko porównanie do nerwów, jakie jedzą osoby, które komuś dają kasę za to, by to działało, a to nie działa. Próbowaliśmy przeróżne hostingi i awarie - w naszym pułapie cenowym - się zdarzają i to nie tylko sprzętowe, ale zarówno typowo ludzkie jak i... no cóż. Bezpieczeństwo, ach, rzecz względna.

2. Za dużo wodotrysków na forum.

Trzeba pozwać Internet, że się rozwija i udostępnia nowe środki komunikacji, prezentacji, estetyki. Nie będziemy stać zupełnie w miejscu - nasza grupa odbiorców jest bardzo dynamiczna. Jak przychodzi wiele sygnałów, że COŚ jest nie tak, reagujemy, poprawiamy, dodajemy lub ujmujemy. Standard cyfro-życia.

3. Nic się nie dzieje w Łańcucie i okolicach.

Znowu trzeba pozwać kogoś innego do sądu ;) Bo taki jest Łańcut? Nic tu się nie dzieje? ;) /ech, te emotki, wynaturzony dodatek do międzyludzkiej komunikacji w Sieci/

4. Niezarejestrowani nie mogą zakładać nowych postów.

I tak pozostanie - przynajmniej na razie. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia - w kilkanaście sekund zakłada konto, które można zablokować, ocenić, edytować. Taka proza życia. Forumowego. Internetowego.

5. Większość tematów została wyczerpana.

W sumie to chyba komplement - sprawy zostały ostatecznie, jednoznacznie wyjaśnione i już nie musi być spamu, powielania postów, zdublowanych tematów - wszystko od początku do ostatniej kropki wyłuszczone, wyjaśnione, wiedza absolutna zdobyta :)

6. Ludzie mają ważniejsze sprawy niż marnotrawienie czasu na bezowocne sprzeczki.

Zatem czekamy na tych, którzy mają tego czasu jeszcze trochę więcej :):D

7. Ton wypowiedzi niektórych użytkowników wobec innych userów jest nieelegancki

Nie wszędzie wejdziesz we fraku, nie wszędzie dostaniesz coś bez krawata. Życie, życie, ty krótka nowelo ;)

Płać i wymagaj

Są bardziej prymitywne technicznie fora i są stabilniejsze, nawet te darmowe usługi.

Nie wiem czym są powodowane awarie nfm, ale czy przypadkiem nie są wyczerpywane jakieś limity przesyłu przyznane na serwerze?

Trzeba pozwać Internet, że się rozwija

Nie tylko internet się rozwija, ale nie każde nowe rozwiązanie jest lepsze od starego. Wystarczy popatrzeć jak ludzie reagowali na zmiany na forum onetu, administratorzy chcieli "nowocześniej", ale spotkali się z wielkim oburzeniem i niezadowoleniem.

Guest ewrgerhhr   
Guest ewrgerhhr

Skoro admini chętni na porady to moje rady:
1. wywalić ten skrypt odpowiedzilany za napis w rogu "witaj miły gościu, zapraszamy do rejestracji"

2. Wywalić miniatury zdjęć u góry forum.

3. zmienić system captcha na jakiś inny, bo różnie działa na różnych przeglądarkach.

maciej    32

Są bardziej prymitywne technicznie fora i są stabilniejsze, nawet te darmowe usługi.

Nie wiem czym są powodowane awarie nfm, ale czy przypadkiem nie są wyczerpywane jakieś limity przesyłu przyznane na serwerze?

Po zmianie hostingu i ciągłego monitorowania przed administrację naszych zasobów. W najbliższym oraz dłuższym czasie nie powinno być już problemów z dostępnością. Jeszcze raz przepraszamy za kłopoty techniczne :/

maciej    32

Skoro admini chętni na porady to moje rady:

1. wywalić ten skrypt odpowiedzilany za napis w rogu "witaj miły gościu, zapraszamy do rejestracji"

2. Wywalić miniatury zdjęć u góry forum.

3. zmienić system captcha na jakiś inny, bo różnie działa na różnych przeglądarkach.

Punkt 1 i 2 wykonany. 

Odnośnie trzeciej uwagi, to dodam, że zwykły captcha sprawiał więcej kłopotów od tego co jest. Tutaj widzimy ewidentnie i wyraźnie słowo do wpisania. W zwykłym sam miałem problem co tam pisze ?? Często na stronach jest to irytujące, bo nie wiadomo co tam pisze i człowiek wpisuje kilka razy błędnie niczym się zaloguje. Stąd decyzja o czymś normalniejszym i czytelniejszym.

Dziękujemy za uwagi :)

Falkhor    63

Skoro 'ludzie' reagują - to jak najbardziej da się z tym coś zrobić. Tylko żeby... reagowali ;)

Falkhor    63

charmeds

haha taki niewinny post a jaką dyskusję wywołał

Hahahaha... no i co dalej w temacie? Chyba, że zaliczasz się do osób wymienionych w jednym z wcześniejszych postów; lubiących marnować czas na sprzeczki w sposób nieelegancki :D

charmeds    2

charmeds

Hahahaha... no i co dalej w temacie? Chyba, że zaliczasz się do osób wymienionych w jednym z wcześniejszych postów; lubiących marnować czas na sprzeczki w sposób nieelegancki :D

Jeżeli o mnie chodzi to jestem za kulturalną rozmową, może czasami mnie ponosi, ale to tylko wtedy gdy ktoś pierwszy zacznie :) jestem tylko człowiekiem i jak każdy człowiek mam swoje "humory" i "złe dni" :)

Neołafita    42

Ten śnieg to chyba na spóźniony koniec świata bo się z Falkhorem zgadzam  :o

Jak to w klasyku było? "Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów." 

ad2: ależ co za problem sobie w przeglądarce wyłączyć wyświetlanie obrazków? Trochę fatygi i skrypty też można przesiać...

ad7: tempora mutantur... radzę wziąć sobie do serca tą starą mądrość.

Co do skryptu powitalnego, byłby do przeżycia gdyby... nie witał tak osób zmierzających do logowania, po coś chyba te ciacha są?

Zaś najlepszy test na boty (i od razu chińczyków) to taki: pytanie odpowiedz: np wpisz imię Mickiewicza... można by zrobić wersję lokalną  ;)

PS: charmeds Ty masz zdaje się jeszcze do tego "te dni:D  ;)

• Like 1

Falkhor    63

Charmeds - Ależ oczywiście, jak każdy, nawet i ja mam takie dni ;) ;)

Neołafita - Wrzucimy pomysły na warsztat, zobaczymy, co się wykluje.

Neołafita    42

PS: 

. Nic się nie dzieje w Łańcucie i okolicach.

Są różne rodzaje prawdy... to jest akurat ten na g.

Guest 098765   
Guest 098765

Neołafito, podziel się z nami tematami. masz konto to możesz założyć z 10 nowych tematów o tym co ciekawego dzieje się w Łańcucie i okolicach?

Mnie jednynie przychodzi do głowy temat gimbusów, które przychodzą regularnie w jedno miejsce na papieroski po szkole.

Hmm.. może by tak zamontować kamerę  i dać streaming live do łańcuckich gimnazjów? Ciekawe co by było gdyby rodzice gimbusów zobaczyli jak ich dzieciarnia pali faje...

No ja bym się z chęcia włączyła do jakiejś dyskusji, ale takiej z tego roku i na jakiś bierzący temat, który jest ciekawy i na który chce się pisać ;)

Tu nie ma o czym pisać :/

maciej    32

To może usuniemy wszystkie tematy i zaczniemy od nowa :D:D <żart>

Mnóstwo tematów zostało już podjętych na łamach forum, stąd dla wielu trudno napisać coś nowego. Ale mamy nadzieje, że wiosenna pogoda jaka ma nadejść wraz z kwietniem ożywi nasze umysły i stworzy burzę mózgów :D

Neołafita    42

Tu nie ma o czym pisać :/

To maluj!

To może usuniemy wszystkie tematy i zaczniemy od nowa :D:D <żart>

Mnóstwo tematów zostało już podjętych na łamach forum, stąd dla wielu trudno napisać coś nowego. Ale mamy nadzieje, że wiosenna pogoda jaka ma nadejść wraz z kwietniem ożywi nasze umysły i stworzy burzę mózgów :D

Prędzej spodziewam się burzy... w szklance wody  <_<

Falkhor    63

To trochę tak, jakby mieć uraz do biblioteki, że są tam książki, które już czytaliśmy ;)

Neołafita    42

Charmeds - Ależ oczywiście, jak każdy, nawet i ja mam takie dni ;) ;)

Neołafita - Wrzucimy pomysły na warsztat, zobaczymy, co się wykluje.

To następne do stosiku proponuję:

Logowanie dostępne jako opcja po napisaniu posta. Gdzie indziej norma a tu forum gorzej stoi od reszty portalu.

Neołafito, podziel się z nami tematami. masz konto to możesz założyć z 10 nowych tematów o tym co ciekawego dzieje się w Łańcucie i okolicach?

Mnie jednynie przychodzi do głowy temat gimbusów, które przychodzą regularnie w jedno miejsce na papieroski po szkole.

Hmm.. może by tak zamontować kamerę  i dać streaming live do łańcuckich gimnazjów? Ciekawe co by było gdyby rodzice gimbusów zobaczyli jak ich dzieciarnia pali faje...

Zakładam tyle tematów ile uważam za stosowne i nie widzę powodu by to zmieniać.

Jakiś problem się zarejestrować by założyć nawet i 20?

W imieniu Łańcuta gorąco przepraszam, że nie ląduje u nas papierz ani kosmici, nie ukrywa się mamamadzi ani chociaż talibowie, nie mamy krytego stadionu z funkcją basenu, rządowe samoloty też się nie rozbijają, prezydent nie strzela z flinty do much, premier nie gra w piłkę, nikt z radnych nie uważa się za Indianina, poziom faszyzmu, rasizmu, antysemityzmu i homofobi albo za niski albo GW nieznany, a gwiazdy znane z tego, że są znane nie świecą cyckami ani nie rozbijają się samochodami. Normalnie totalnie NIC! Zatem Łańcut pokornie przeprasza 098765 za brak wszelkich atrakcji!