Jump to content
Sign in to follow this  
charmeds

Czy ktoś tutaj w ogóle żyje???

Recommended Posts

Falkhor    63

W imieniu Łańcuta gorąco przepraszam, że nie ląduje u nas papierz ani kosmici, nie ukrywa się mamamadzi ani chociaż talibowie, nie mamy krytego stadionu z funkcją basenu, rządowe samoloty też się nie rozbijają, prezydent nie strzela z flinty do much, premier nie gra w piłkę, nikt z radnych nie uważa się za Indianina, poziom faszyzmu, rasizmu, antysemityzmu i homofobi albo za niski albo GW nieznany, a gwiazdy znane z tego, że są znane nie świecą cyckami ani nie rozbijają się samochodami. Normalnie totalnie NIC! Zatem Łańcut pokornie przeprasza 098765 za brak wszelkich atrakcji!

Tak, po prostu wydarzeniowo-obyczajowo-intrygancka szara strefa.

Jarucha    30

Kosmici to wylądowali i krążą po mieście, na pewno każdy nie jednego już widział. Tylko to temat Tabu, bo jak wiadomo to kosmici żądzą światem.

danny    15

Jak każde forum tak i to składa się z użytkowników. Zamiast narzekać że jest nudno trzeba wziąść klawiaturę w łapki i coś samemu napisać.

• Like 1

Kniejas    17

Dokładnie! Płodzić to nie ma kto ale odchowane dorosłe dzieci każdy by chciał :P

Edited by Kniejas

Neołafita    42

Dokładnie! Płodzić to nie ma kto ale odchowane dorosłe dzieci każdy by chciał :P

Płodzić jak płodzić, co innego rodzić :lol:

Kosmici to wylądowali i krążą po mieście, na pewno każdy nie jednego już widział. Tylko to temat Tabu, bo jak wiadomo to kosmici żądzą światem.

Ja kilkoro już widziałam chodzących po mieście ;)

Megg    9

Hmm to może konkurs? kto w przeciągu tygodnia wykaże największą aktywność* ten:

1. miejsce - 3 piwa

2. miejsce - 2 piwo

3. miejsce - 1 piwo? **

*nie dotyczy Falka no i mnie bo pewnie bym wygrała :P

** Falk finansuje

Będzie okazja na miasto wyjść :P

pre_1370625501__gallery6290piwo.jpg

Edited by Megg

Megg    9

Jeśli pierwsze dwa miejsca w Twojej gestii to może nawet na to iż zapewne jasne nie  będę marudził ;)

że hę? 0o :P

Megg    9

Nie wiem o co Ci chodzi Neołafita :P ale widzę że zainteresowanie małe takowym konkursem.

Prawdopodobnie pierwsze miejsce miałaby osoba o liczniku postów równym wielkości o jednej cyfrze :P

Falkhor    63

Czemu jestem wykluczony i dlaczego mam sponsorować nagrody do takiego konkursu, z którego jestem wykluczony? To jakoś tak zupełnie nie po polsku, by np. rodzina polityka byłą wykluczona z walki o stanowiska pracy ;) ;) ;)