Jump to content
Sign in to follow this  
OneSilverDollar

Android

Recommended Posts

Troche te dział jest zacofany, że tak powiem ;)

Co myślicie o jednym z systemów operacyjnych jakim jest Android? 

Ja używam bardzo bardzo bardzo starej wersji 2.1 na moim Sony Ericssonie, którego nie da sie oficjalnie zaktualizować, trzeba kombinowac, ale mnie nie chce.. 

Falkhor    63

Jak słyszę Android, to od razu myślę - urządzenia przenośne.

A że z nimi jestem bardzo do tyłu i jakoś mi się do nich nie pali - to mogę tylko polegać na opiniach innych osób, użytkowników 'dużych telefonów-ekranów dotykowych'. Jak kształtuję się opinie? U mnie w pracy 4 na 5 osób ma Androida ;)

maciej    32

Akurat w moim telefonie jest wersja 4.1 więc nie miałem styczności ze starszymi modelami. System dość przyjazny do codziennego użytkowania :) Sam osobiście, jako wieloletni zwolennik Ubuntu, czekam jednak na powszechniejsze Ubuntu na smartphony :)

Guest Gość   
Guest Gość

Android jest bo jest, chodzi jak chodzi, prosty w obsłudze, łatwa instalacja pakietów, multum wyboru.

A inne systemy na komórki :-/

np. produkt MS - nawet muzyczki dzwonka nie można zmienić, bez aktualizacji softa, specjalnlego programu wgyrwającego, dzwonek do kilkunastu sekund itp. Nie warto w to się pchać.

Android jest ok, najbardziej otwarty ze wszystkich systemów typu OS. Aplikacji na ten system jest faktycznie bardzo dużo ( choć wiele nic nie wartych ). A co do Windowsa Phone to kompletnie nie zgodzę się ze swoim przedmówcą, w najnowszej wersji WP 7.8 i WP 8 wiele bezsensownych ograniczeń, jak np. wgrywanie muzyki za pomocą programu Zune, zostało zlikwidowanych. Poza tym sam system chodzi baaardzo szybko, płynnie i ma mniejsze wymagania sprzętowe w porównaniu do innych systemów, jak Android. 

knaper88    0

drodzy, 

jeżeli są tutaj zaawansowani użytkownicy androida to proszę o pomoc. Mam androida 4.2 na moim htc i nie mogę odpalić aplikacji mbanku :/ chodzi o oficjalną aplikację https://www.mbank.pl/aplikacja-mobilna/ - ściągam z sklepu googla, ale za każdym razem jak wpiszę pin to aplikacja wyskakuje i nie działa. Bardzo jej potrzebuję, bo dużo korzystam z przelewów przez telefon, a mimo wszystko wklepywanie danych przez przeglądarkę w telefonie to nie jest wygodne rozwiązanie :/ Ktoś wie, czy jak pójdę np. do mbanku do ich placówki to mi tam pomogą? Miał ktoś jakieś doświadczenia co mogę zrobić? Jakiś reset?