Jump to content
Sign in to follow this  
marekapn

Grozny wypadek w kraczkowej

Recommended Posts

marekapn    3

Witam, dziś w godzinach ok 16.30 doszło do grożnego wypadku w miejscowości Kraczkowa, Korki są dość spore. Więcej nic nie mogę napisać bo nie znam sczegółów, Wyglądało to tak jakby kierowca auta stracił panowanie i odbił się od mostku po czym zrobił fikołka i wylądował na dachu. Jest to na prostym odcinku między Sezamem a BBS-em. W wypadku brało udział tylko jedno auto. Auto wyglądało dość nie ciekawie, losy kierowcy prawdopodobnie ważą się w szpitalu. Oby nikomu nic się nie stało. (mogą być błędy i ortografy ale ręce mi się trzęsą)

Edited by marekapn
  • Like 1

Guest Anonim   
Guest Anonim

Kierowca bmw z wypadku jest juz w domu, dziewczyna ma troche złamań ale ma się dobrze :)

Neołafita    42

Kierowca bmw z wypadku jest juz w domu, dziewczyna ma troche złamań ale ma się dobrze :)

To jeszcze przyczynę zdradź...

Guest Sylwia   
Guest Sylwia

Witam! Przyczynę wypadku? Próbowałam sobie przypomnieć ale niestety nic nie pamiętam... Mam w głowie tylko to jak wyprzedzałam autobus, ale w połowie auto zaczęło latać, chwiać się, nie wiem, miałam wrażenie że kierownica nie reaguje, ona miała delikatne luzy, ale ponoć auto było sprawne... Spanikowałam bo nie jechałam swoim autem, chciałam uniknąć zderzenia z murkiem który jest na środku jezdni.... nic więcej nie pamiętam, nawet zjazdu na rów :/ Nie mam pojęcia jak to się stało... Dziękuję bardzo wszystkim którzy mi pomogli, którzy wezwali pomoc...

Szczus    63

podziwiam szczerość przeważ większość stwierdziła by że kot im wybiegł na drogę , najważniejsze że wszyscy żyją i się dobrze mają a nauczka  nie pójdzie w las pozdrawiam