Jump to content
Sign in to follow this  
OneSilverDollar

Zmęczenie

Recommended Posts

Czy w też już nie możecie oglądać, słuchać polityków i ich wypowiedzi? Jesteście już tym zmęczeni jak ja? I odnosicie wrażenie iż się oni tylko między sobą przepychają i nic z tego nie wynika?

Ja ostatnio już nic nawet nie oglądam bo można powiedzieć, że tym "rzygam".

caulfield    9

Polityka zawsze była i będzie, trzeba się do tego przyzwyczaic, Najgorsze co mnie jednak przeraża to ciągłe serwowanie informacji o gejach i ich "krzywdach", a także o antysemityźmie, kolorowych tęczach i pochodach i w ogóle o wielkiej nietolerancji dla mniejszości, okraszone to wszystkim nagonką i wyśmiewaniem kościoła i katolików. Taki mam codziennie obraz jak właczam internet lub telewizor.

Guest bartoszko   
Guest bartoszko

Polityka zawsze była i będzie, trzeba się do tego przyzwyczaic, Najgorsze co mnie jednak przeraża to ciągłe serwowanie informacji o gejach i ich "krzywdach", a także o antysemityźmie, kolorowych tęczach i pochodach i w ogóle o wielkiej nietolerancji dla mniejszości, okraszone to wszystkim nagonką i wyśmiewaniem kościoła i katolików. Taki mam codziennie obraz jak właczam internet lub telewizor.

Jak ja widzę takie wypowiedzi, to opuszczam forum i idę do kościoła pomodlić się za katolików.

Neołafita    42

Czy w też już nie możecie oglądać, słuchać polityków i ich wypowiedzi? Jesteście już tym zmęczeni jak ja? I odnosicie wrażenie iż się oni tylko między sobą przepychają i nic z tego nie wynika?

Ja ostatnio już nic nawet nie oglądam bo można powiedzieć, że tym "rzygam".

Dopiero teraz?  :blink:

A tak, kobiety są wytrzymalsze  :D

To pewnie czytasz gazeta.pl ?

danny    15

Politycy wg mnie to już od dawna nie jest reprezentacja ludzi, to jest fasada. Dorobkiewicze.

A co do przepychanek między politykami to tak ma być. Po pierwsze udają że coś robią, po drugie, kto chce mieć lepsze sondaże to musi dobrze wypaść w tv (czytaj zakrzyczeć drugiego).

Neołafita    42

To pewnie czytasz gazeta.pl ?

Oj tam, a takie wprost, newsweek, polityka... to niby w innym tonie?

Politycy wg mnie to już od dawna nie jest reprezentacja ludzi, to jest fasada. Dorobkiewicze.

A co do przepychanek między politykami to tak ma być. Po pierwsze udają że coś robią, po drugie, kto chce mieć lepsze sondaże to musi dobrze wypaść w tv (czytaj zakrzyczeć drugiego).

No bo zamiast demokracji mamy dupokrację  :lol:

Falkhor    63

Przepychanki, rządzenie, dzielenie, pyskówki, debaty, tarcia, otarcia, rozdarcia. To nikogo nie powinno dziwić. Dziwić może styl i efektywność tego bałaganu. Mnie wychodzi na to, że dawniej polityk musiał mieć zdrowie (taki zjazd partii), wiedzę, charyzmę i - okrzesany czy nie ale jednak - poziom. Nie każdy musiał go kochać i nie zawsze musiał sprzedawać głodne kawałki i wylewać z ust miałki pustosłów.

Teraz? Wielka i głupia paplanina, w morzu której toną i znikają ciekawe pomysły, ważne dyskusje. Dobre projekty umierają tylko dlatego, bo konkurencyjna partia musi obalić projekty wrogiej partii.

Brak odpowiedzialności za swoje czyny - to także razi w polityce dzisiejszej Polski.