Jump to content
Sign in to follow this  
ziomal

Gdzie kupujecie jedzenie dla psiaka?

Recommended Posts

ziomal    0

Cześć. Pytanie jak w temacie. Ostatnio będąc w drogerii zauważylem całe stoisko z pokarmem dla psów. Nie wiem jak to się stało ale jakoś nigdy nie dostrzegałem tego działu (wiem, jestem egoistą, myślalem tylko o sobie :(). Pomijam juz karmy, najbardziej byłem zadowolony z tego:
thumb31_9334944.jpg

źródło: Drogeria Rossnet

Moj pies ma problemy z zębami. Kiedyś probowałem nawet mu je myć :ph34r: z marnym skutkiem, nawet troche mnie pogryzł. Nie wiem tylko czy to dobrze, że on zjada to w 2 minuty?

Ktoś z Was tez kupuje pokarm i przekąski w Rossmannie?

Tete    0

Poczytaj sobie w necie o testach karm. Kiedyś znalazłam super stronę ale gdzieś mi się zapodziała :/ Pamiętam tylko, że firmy takie jak Pedigree, Chappi itp. (są z najniższej półki) miały tylko po 1 punkcie na 5. Warto zapoznać się ze składem karmy. Ja od paru lat karmię mojego pupila Acaną (5punktów) naprawdę polecam ją (wiem, że nie kosztuje mało ale warto). Wcześniej kupowałam karmę na jakąkolwiek trafiałam, a po pół roku karmienia Acaną sierść zmieniła się diametralnie - lśniąca i miękka. Tylko jest problem z jej dostępnością - przez internet zamawiam ale szukam zawsze jakieś fajne promocje.

A przekąski np. na ścieranie osadu z zębów kupuje w zoologicznych, fajne są takie kostki. Im większe tym są twardsze, ja kupuje średnie i na tydzień spokojnie wystarcza.

Aha i nie dawaj mu żadnych słodyczy, to pomaga w utrzymaniu ładnych ząbków. :D

Edited by Tete

jasna    0

Najłatwiej przez internet. Ja tak zawsze zamawiam. Ceny najniższe, wybór najszerszy no i dostawa do domu :)

Falkhor    63

Żarełko dla zwierzaków (dwa psy, świnka morska) nabywam najczęściej w sklepie typu hipermarket. Jeśli chodzi o psy - owa jednopunktowa Chappi bardzo im smakuje i od lat nie ma z nimi problemów (sierść, zdrowie, ogólne samopoczucie). Jeśli chodzi o świnkę morską - możliwie bogate kompozycje i cena rzędu 12-15zł/kg niemal gwarantuje, że żarełko będzie spoko. A że świnka ma już prawie 10 lat i dalej fika, to znaczy, że źle nie je ;)

misiekk    0

Ja od jakiegoś czasu zamawiam ze strony http://www.otozoo.pl/pl/sklep/kategoria/przysmaki,1338,253,1.html. Przede wszystkim dlatego, że w naszej rodzinie pojawił się syn i nie mam czasu na latanie po sklepach. W zasadzie wszystko zaczynam zamawiać przez internet :D Ale ze sklepu jestem zadowolony. Mają fajne ceny i produkty, a pies nie marudzi.

sebmroz    0

Żarełko dla zwierzaków (dwa psy, świnka morska) nabywam najczęściej w sklepie typu hipermarket. Jeśli chodzi o psy - owa jednopunktowa Chappi bardzo im smakuje i od lat nie ma z nimi problemów (sierść, zdrowie, ogólne samopoczucie). Jeśli chodzi o świnkę morską - możliwie bogate kompozycje i cena rzędu 12-15zł/kg niemal gwarantuje, że żarełko będzie spoko. A że świnka ma już prawie 10 lat i dalej fika, to znaczy, że źle nie je ;)

No właśnie. Próbowałem różnych karm, nawet tych 'Wysokopoółkowych" i mojemu psu właśnie ta smakuje, chappi. Próbowałem mu gotować , ale sam czasem nie mam pomysłu na obiad i szczerze mówiąc to duze uproszczenie., Mój pies jest wybredny i  po róznych karmach właśnie tę polubił, Dziwne.

Edited by sebmroz

Falkhor    63

Ostatnio zarówno LIDL i Biedronka i większe sieci jak Tesco czy Real mają bogatą ofertę żarełka dla zwierzaków. Niekiedy jak przechodzę przez te działy to stwierdzam, że psy czy koty mogą jeść tak dobrze, jak niektórzy dość wybredni ludzie ;)

kicia    0

Faktycznie tą karmę psy zjadają szybciutko jednak mi weterynarz ją odradził. Mój pies jest po cukrzycy i raku. Musi jeść karmę dietetyczną która pęcznieje w żołądku. Znajomi podali mi taką stronę: http://www.e-pazur.com/k8,psy-karma-sucha-dla-psa.html Powiedzcie czy ktoś kiedyś z niej korzystał? Jesteście zadowoleni?

icon    0

Ja kupuje w sklepie zoologicznym, tam kupuje specjalną karmę. Nie kupuje tej z marketów, kiedyś miałam psa i kupowałam taką i niestety pies się zatruł i zdechł.